Vaigl a Syn

Chicken thigh fillet

ca. 0.9 kg

3 DAYS AVERAGE FRESHNESS

Fresh from the farm

cca

 CZK 198.00 CZK 219.00 /kg

Delivery within 60 minutes

500+ customers buy regularly

Country: Czech Republic,
Did you know?
Local production and undeniable freshness

Every day, we source locally for the freshest groceries you can trust.

Čerstvé chlazené Údlické kuřecí stehení řízky od českého výrobce.

Údlické farmářské kuře je certifikováno ochrannou známkou "Regionální produkt Krušnohoří" a pochází od rodinného dodavatele Vaigl a syn s 25letou tradicí. Jedná se o nadstandardní chov na podestýlce z vlastní obilné slámy a s delší dobou výkrmu min. 40 dní. Kuřatům je podáváno krmivo z vlastní rostlinné výroby.

Kuřecí maso je lehce stravitelné, neboť má velice jemná svalová vlákna. Maso má výborné dietické vlastnosti a snadnou, rychlou úpravu.

Použití

Kuřecí maso je vhodné na dušení, pečení, smažení, grilování nebo do salátů.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Kuřecí stehenní řízky můžete využít v receptu na kuře z jednoho hrncequesadillas s kuřecím masem nebo kuřecí stehna v bylinkové strouhance.

O výrobci

Rodinná firma VAIGL A SYN spol. s r.o. má tradici dlouhou více než 25 let. Byla založena v roce 1994 panem Miloslavem Vaiglem. Hlavní činností firmy je chov, zpracování a prodej drůbeže. Jako doplňkovou činností je obchod s mraženými výrobky, rostlinná výroba, lesnická činnost, a nakonec služby pro zemědělské podnikatele.

Celý výrobní proces je neustále kontrolován od přípravy krmné směsi přes líheň kuřat, jejich výkrm na farmě až po konečné zpracování masa. Po celou dobu chovu drůbeže jsou dodržovány vysoké legislativní požadavky na chov drůbeže a ochranu zvířat proti týrání.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Vaigl a syn s.r.o.
Droužkovická 291
431 41 Údlice
Česká republika

Durability

Average durability from the time of delivery: 3 days.

Guaranteed minimum durability from the time of delivery: 2 days.If the minimum durability is lower, please contact us and ask for a refund. Not applicable to items from the Save the Food section.

Composition

Kuřecí stehenní řízek