Sunar

Sunar premium 2

0.7 kg
CZK 409.90  CZK 499.90*
CZK 585.57 /kg
Favorable price

Delivery within 60 minutes

30+ customers buy regularly

Country: Sweden,
Did you know?
Local production and undeniable freshness

Every day, we source locally for the freshest groceries you can trust.

Pokračovací kojenecké mléko Sunar Premium 2 je určené pro kojence od ukončeného 6. měsíce do 12 měsíců, kteří nemohou být kojeni. Je vyrobeno z plnotučného mléka a smetany a obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce.

Pokračovací kojenecká mléčná výživa pro kojence od ukončeného 6. do 12. měsíce. Kojení je pro kojence nejlepším způsobem výživy. Pokud však kojení není možné nebo z nějakého důvodu kojení postupně ukončujete, vyzkoušejte Sunar Premium 2, kojenecké mléko, které splňuje veškeré požadavky na výživu kojence. Sunar Premium 2 je vyroben z plnotučného mléka a smetany, které dodávají mléku lahodnou chuť, takže ho děti lépe přijímají. Plnotučné mléko a smetana díky obsahu mléčného tuku přispívají k lepší vstřebatelnosti vitaminů* A, D, E, K rozpustných v tucích.

 • vynikající mléčná chuť
 • podpora imunity díky vitaminům* A, C a D
 • podpora správného vývoje díky obsahu železa*, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí a správnému vývoji imunitního systému
 • bez palmového oleje

*Vitaminy a železo jsou přidávány do veškeré kojenecké výživy v souladu s požadavky legislativy.

Když vybíráte kojenecké mléko, snažíte se vždy pro své dítě vybrat to nejlepší. Receptura Sunar Premium byla vyvíjena tak, aby byla složením co nejblíže mateřskému mléku, a tak poskytla děťátku všechny důležité živiny. Jeho hlavními složkami jsou proto plnotučné mléko a smetana, přirozené zdroje mléčného tuku. Ten je jednou z nejdůležitějších složek mateřského mléka a zajišťuje klíčovou roli ve výživě dítěte.

Kojenecká mléka Sunar se vyrábí ve Švédsku udržitelným a ekologickým způsobem z čerstvého kravského mléka a smetany v oblasti 2 biosférických rezervací UNESCO. Při výrobě jsou aplikovány pokročilé technologie výroby a samozřejmostí je velmi přísná kontrola kvality. Receptura byla vyvinuta experty z Hero Institute for Infant Nutrition, kteří spolupracují s předními zahraničními vědeckými odborníky na výživu, nemocnicemi a univerzitami.

Sunar Premium je k dispozici v praktické dóze. Balení v ochranné atmosféře zaručuje čerstvost mléčného prášku, praktická dóza pak jednoduché a přesné dávkování. Mléko tak připravíte i jednou rukou.

 • znovu-uzavíratelná dóza
 • praktické uchycení odměrky
 • hrana pro zarovnání prášku v odměrce
 • 100 % recyklovatelný obal

Použití

 1. Pečlivé si umyjte a osušte ruce. Vysterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut.
 2. V jiné nádobě převařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ji vychladnout např. ve vodní lázni na 40 °C. Vlijte požadované množství do vysterilizované lahve (dávkování viz tabulka). Nespotřebovanou převařenou vodu již pro další přípravu mléka nepoužívejte.
 3. Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte o plastovou hranu ve víčku a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz dávkovací tabulka). Dobře zavřete a důkladně protřepejte, až se prášek rozpustí. Používejte vždy pouze přiloženou odměrku.
 4. Před podáváním dítěti si zkontrolujte na vnitřní straně zápěstí, že teplota mléka není vyšší než 37-40 °C. Připravenou porci ihned podávejte.

Zarovnaná odměrka obsahuje 4,7 g Sunar Premium 2 a odpovídá 96,7 kJ (23,1 kcal). 100 ml Sunar Premium 2 = 3 zarovnané odměrky (14 g prášku) + 90 ml vody. Doporučené dávkování viz obal.

O výrobci

Hero Group je mezinárodní rodinná firma s mnohaletými zkušenostmi se zpracováním ovoce, vývojem a výrobou dětské výživy. V Čechách a na Slovensku působí firma od roku 2004. Mezi Hero značky působící v ČR patří kojenecká mléka a příkrmy pro kojence Sunar, cereální tyčinky CORNY a lahodné džemy Schwartau.

Upozornění

Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar Premium 2 je pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku. Je určen pouze pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeny. Má být pouze součástí pestré a vyvážené stravy. Sunar Premium 2 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoli výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii, nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu a doporučení uvedených na obale výrobku. Potravina pro zvláštní výživu.

Skladování

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24 °C v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Vždy podávejte pouze čerstvě namíchanou porci. Připravenou porci spotřebujte do 2 hodin. Nespotřebovanou porci dále neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a tmavém místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Výrobce

HERO CZECH s.r.o.
Radlická 751/113E
158 00  Praha 5
Česká republika 

Composition

Plnotučné mléko
Laktóza
Z mléka
Maltodextrin
Slunečnicový olej
Smetana
Koncentrát syrovátkové bílkoviny
Z mléka
Galaktooligosacharidy
Z mléka
Řepkový olej
Kokosový olej
E332 - Citronany draselné
Rybí olej
E341 - Fosforečnany vápenaté
E511 - Chlorid hořečnatý
Chlorid sodný
Cholin chlorid
L-askorbát sodný
Emulgátor
E322 - Lecitiny
E331 - Citronany sodné
Olej z Mortierella alpina
E170 - Uhličitany vápenaté
Taurin
Síran železnatý
L-askorbyl-6-palmitát
Inositol
L-karnitin
Síran zinečnatý
D-α-tokoferol
Nikotinamid
D-pantothenát vápenatý
Síran měďnatý
Retinyl palmitát
E101 - Riboflavin
Thiamin-hydrochlorid
Pyridoxin-hydrochlorid
Síran manganatý
Kyselina listová
Jodid draselný
Seleničitan sodný
Fytomenadion
D-biotin
Cholekalciferol
Kyanokobalamin
Show all

Nutritional values per 100 g

Energy value291 kJ/69 kCal
Fats3.4 g
including saturated fatty acids1.2 g
Carbohydrates8.1 g
including sugars5.6 g
Protein1.4 g
Salt0.06 g
Fibre0.2 g

Allergens

Fish
Soybeans
Milk
Database of additives is provided by the Fair Food independent organization.
Always check the allergens content on the product packaging before consumption.