Sunar

Sunar premium 4

0.7 kg
CZK 409.90  CZK 499.90*
CZK 585.57 /kg
Favorable price

Delivery within 60 minutes

50+ customers buy regularly

Country: Sweden,
Did you know?
Local production and undeniable freshness

Every day, we source locally for the freshest groceries you can trust.

Batolecí mléko Sunar Premium 4 je určené pro malé děti od ukončeného 24. měsíce. Je vyrobeno z plnotučného mléka a obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce.

Mléčná výživa pro malé děti – batolata od ukončeného 24. do 36. měsíce věku dítěte. Kojení je pro kojence nejlepším způsobem výživy. Pokud již kojení není možné nebo jste již kojení ukončila, vyzkoušejte Sunar Premium 4, mléčnou výživu, která splňuje veškeré požadavky na výživu dítěte. Sunar Premium 4 je vyroben z plnotučného mléka, které mu dodává lahodnou chuť, takže ho děti lépe přijímají. Plnotučné mléko díky obsahu mléčného tuku přispívá k lepší vstřebatelnosti vitaminů A, D, E, K rozpustných v tucích.

 • vynikající mléčná chuť
 • podpora imunity díky vitaminům* A, C a D
 • podpora správného vývoje díky obsahu železa*, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí a správnému vývoji imunitního systému
 • bez palmového oleje

*Vitaminy a železo jsou přidávány do veškeré kojenecké výživy v souladu s požadavky legislativy.

Kojenecká mléka Sunar se vyrábí ve Švédsku udržitelným a ekologickým způsobem z čerstvého kravského mléka a smetany v oblasti 2 biosférických rezervací UNESCO. Při výrobě jsou aplikovány pokročilé technologie výroby a samozřejmostí je velmi přísná kontrola kvality. Receptura byla vyvinuta experty z Hero Institute for Infant Nutrition, kteří spolupracují s předními zahraničními vědeckými odborníky na výživu, nemocnicemi a univerzitami.

Sunar Premium je k dispozici v praktické dóze. Balení v ochranné atmosféře zaručuje čerstvost mléčného prášku, praktická dóza pak jednoduché a přesné dávkování. Mléko tak připravíte i jednou rukou.

 • znovu-uzavíratelná dóza
 • praktické uchycení odměrky
 • hrana pro zarovnání prášku v odměrce
 • 100 % recyklovatelný obal

Použití

 1. Pečlivé si umyjte a osušte ruce. Vysterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut.
 2. V jiné nádobě převařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ji vychladnout např. ve vodní lázni na 40 °C. Vlijte požadované množství do vysterilizované lahve (dávkování viz tabulka). Nespotřebovanou převařenou vodu již pro další přípravu mléka nepoužívejte.
 3. Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte o plastovou hranu ve víčku a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz dávkovací tabulka). Dobře zavřete a důkladně protřepejte, až se prášek rozpustí. Používejte vždy pouze přiloženou odměrku.
 4. Před podáváním dítěti si zkontrolujte na vnitřní straně zápěstí, že teplota mléka není vyšší než 37-40 °C. Připravenou porci ihned podávejte.

Zarovnaná odměrka obsahuje 4,4 g Sunar Premium 4 a odpovídá 87,3 kJ (20,8 kcal). 100 ml Sunar Premium 4 = 3 zarovnané odměrky (13,3 g prášku) + 90 ml vody. Doporučené dávkování viz obal.

O výrobci

Hero Group je mezinárodní rodinná firma s mnohaletými zkušenostmi se zpracováním ovoce, vývojem a výrobou dětské výživy. V Čechách a na Slovensku působí firma od roku 2004. Mezi Hero značky působící v ČR patří kojenecká mléka a příkrmy pro kojence Sunar, cereální tyčinky CORNY a lahodné džemy Schwartau.

Upozornění

Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar Premium 4 je mléčná výživa v prášku. Je určen pro výživu malých dětí od ukončeného 24. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeny. Má být pouze součástí pestré a vyvážené stravy. Sunar Premium 4 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Není určen dětem do 1 roku. Potravina pro zvláštní výživu.

Skladování

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24 °C v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Vždy podávejte pouze čerstvě namíchanou porci. Připravenou porci spotřebujte do 2 hodin. Nespotřebovanou porci dále neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a tmavém místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Výrobce

HERO CZECH s.r.o.
Radlická 751/113E
158 00  Praha 5
Česká republika 

Composition

Odtučněné mléko
Laktóza
Z mléka
Maltodextrin
Smetana
Mléčný tuk
Slunečnicový olej
Řepkový olej
Koncentrát syrovátkové bílkoviny
Z mléka
Kokosový olej
E341 - Fosforečnany vápenaté
E332 - Citronany draselné
E170 - Uhličitany vápenaté
E511 - Chlorid hořečnatý
Chlorid sodný
Rybí olej
Emulgátor
E322 - Lecitiny
L-askorbát sodný
Cholin chlorid
Síran železnatý
L-askorbyl-6-palmitát
Inositol
Síran zinečnatý
L-karnitin
D-α-tokoferol
Nikotinamid
D-pantothenát vápenatý
Síran měďnatý
Retinyl palmitát
Thiamin-hydrochlorid
E101 - Riboflavin
Pyridoxin-hydrochlorid
Jodid draselný
Seleničitan sodný
Kyselina listová
Fytomenadion
Cholekalciferol
D-biotin
Síran manganatý
Kyanokobalamin
Show all

Nutritional values per 100 g

Energy value262 kJ/62 kCal
Fats2.6 g
including saturated fatty acids0.9 g
Carbohydrates8.3 g
including sugars5.8 g
Protein1.3 g
Salt0.06 g
Fibre0 g

Allergens

Fish
Soybeans
Milk
Database of additives is provided by the Fair Food independent organization.
Always check the allergens content on the product packaging before consumption.