
MyRaw Food
MyRaw Food Cream pie with fruit
120 gDelivery within 60 minutes
AI Summary
Every day, we source locally for the freshest groceries you can trust.
- Description
- Composition
- Similar products
- More from this brand
- Recipes
Veganský koláč s kešu krémem (a la tvarohem) a s lesním ovocem v raw verzi. Dort je připraven z čistě rostlinných surovin. Neobsahuje lepek, laktózu ani rafinovaný cukr a zároveň je zpracováván max. do teploty 42 °C.

Použití
Vyjměte dort z obalu a nechte rozmrazit při pokojové teplotě. Ideální na pohoštění nečekané návštěvy nebo jako sladká tečka ke kávě.
O výrobci
Majitelé firmy MyRaw Food jsou vitariánští a kávoví nadšenci, kteří se rozhodli na jaře roku 2014 otevřít kavárnu v raw veganském stylu. V současné době nabízí kavárna pestré menu v podobě snídaní, obědů a večeří formou denní aktuální nabídky, kterou doplňují slané chuťovky, jako jsou ořechové sýry, dipy a tyčinky. Specialitou kavárny jsou pak raw veganské dezerty.

Skladování
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší. Po rozmrazení zkonzumujte do tří dnů. Po rozmražení znovu nezamrazujte.
Výrobce
MyRaw Food s.r.o.
Naardenská 665/3
162 00 Praha 6
Česká republika
Composition
| Kešu | |
| Kokosový olej | |
| Směs lesního ovoce | 18 % |
| Agávový sirup | |
| Kokos | |
| Datle | |
| Vanilkový protein | |
| Citronová šťáva | |
| Chia semínka | |
| Psyllium |
Nutritional values per 100 g
| Energy value | 1761 kJ/421 kCal |
| Fats | 33 g |
| including saturated fatty acids | 18 g |
| Carbohydrates | 18 g |
| including sugars | 9 g |
| Protein | 8 g |
| Salt | 0.1 g |
| Fibre | 6 g |
Allergens
| Tree nuts |
| May contain traces of: |
| Soybeans |