
The Bridge
The Bridge BIO Oat dessert with chocolate (2×130 g)
260 gDelivery within 60 minutes
AI Summary
Xtra price:
CZK 68.31
Every day, we source locally for the freshest groceries you can trust.
- Description
- Composition
- Similar products
- More from this brand
- Recipes
Ovesný dezert s čokoládovou příchutí v BIO kvalitě. Jedná se o rostlinnou alternativu mléčného dezertu, která je vyrobená z ovsa. Má jemnou a krémovou konzistenci. Dezert neobsahuje laktózu a je vhodný také pro vegany.
- Balení obsahuje 2 kusy.

Použití
Určeno k přímé konzumaci. Dezert si můžete vychutnat ke snídani či svačině.
O výrobci
The Bridge je rodinná firma z města Vicenza na severu Itálie, která byla založena v roce 1994. Specializuje se na výrobu organických rostlinných produktů z pečlivě vybraných surovin a horské pramenité vody z oblasti San Pietro Mussolino. Název „The Bridge“ symbolizuje přechod od tradičního ke zdravějšímu a udržitelnému stravování. Firma dbá na vysokou kvalitu, dohledatelnost původu surovin a dlouhodobé partnerství s lokálními italskými dodavateli.

Skladování
Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 1 dne.
Výrobce
The Bridge Srl
Via Marcigaglia
20 36070 San Pietro Mussolino (VI)
Itálie
Durability
pramenitá voda, oves* (11,6%), třtinový cukr*, tapiokový škrob*, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku* (3%), čokoláda* (1%), slunečnicový olej*, světlicový olej*, mořská sůl, zahušťovadla: karubin*, guma gellan
*z ekologického zemědělství
Nutritional values per 100g
| Energy value | 451 kJ/107 kCal |
| Fats | 2.4 g |
| including saturated fatty acids | 0.6 g |
| Carbohydrates | 19 g |
| including sugars | 10 g |
| Protein | 1.5 g |
| Salt | 0.07 g |
| Fibre | 0 g |
Allergens
| Cereals (gluten) |
| May contain traces of: |
| Soybeans |
| Tree nuts |