
Zemanka
Zemanka BIO Organic Hazelnut Chunks with Strawberry Powder
100 gDelivery within 60 minutes
AI Summary
Xtra price:
CZK 51.21
- Description
- Composition
- Similar products
- More from this brand
- Recipes
BIO Lískooříškové hrudky s jahodovým prachem nadchnou i ty, kteří se jinak bioproduktům vyhýbají obloukem. Všechny produkty jsou pečeny podle originálních receptur a jsou s nadšením připravovány tak, aby měly nejen vysokou kvalitu, ale i skvělou chuť.
.jpeg)
Použití
Otevřete a vychutnávejte kousek po kousku.
O výrobci
Biopekárna Zemanka je český výrobce sladkých bio sušenek a slaných bio krekrů. Byla založena v roce 2006 v malé obci Oříkov u Sedlčan ve Středních Čechách. Všechny produkty pečou podle vlastních originálních receptur a s nadšením je připravují tak, aby měly nejen vysokou kvalitu, ale i skvělou chuť.

Skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Výrobce
Biopekárna Zemanka s.r.o.
Oříkov 29
264 01 Sedlčany
Česká republika
Bio pšeničná mouka celozrnná, bio rostlinný tuk (bio slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové, bio rostlinný tuk Shea, voda), bio třtinový cukr, bio lískové ořechy mleté 9,5 %, bio pšeničná mouka hladká, bio jahodový prach 3,1 %, přírodní vanilkové aroma. Neobsahuje žádné kypřící látky. Může obsahovat stopy vajec, mléčných výrobků (včetně laktózy) a skořápkových plodů (vlašské ořechy).
Nutritional values per 100g
| Energy value | 1805 kJ/433 kCal |
| Fats | 24 g |
| including saturated fatty acids | 5.3 g |
| Carbohydrates | 47 g |
| including sugars | 20 g |
| Protein | 7.3 g |
| Salt | 0 g |
| Fibre | 6.2 g |
Allergens
| Cereals (gluten) |
| Tree nuts |
| May contain traces of: |
| Eggs |
| Milk |