Free delivery, delivery guarantee within 5 hours of ordering, exclusive products for members only and many other benefits.Free delivery, delivery guarantee within 5 hours of ordering
Purchase 4x a month without a minimum order amount
15 % discount on WITHOUT COMPROMISE products
Exclusive products for members only
Hvězdy Rohlíku: nejlepší produkty, které u nás najdete

Tamtadadá! Přivítejte na svých obrazovkách seriál Hvězdy Rohlíku. V něm vám každý den představujeme značky a produkty, na které jsme sakra hrdí! A protože takových skvostů máme na Rohlíku spoustu, můžete se těšit na nikdy nekončící show! Každý den totiž přibude na této stránce nová hvězda. Podobnost s oblíbeným seriálem z pražských ulic je však čistě náhodná. 

Tak se pohodlně posaďte, právě začínáme.

FRANCOUZSKÁ BABY KRŮTA

KEŘKOVSKÉ ROHLÍČKY

ROHLÍKOVY BALÍCÍ PAPÍRY

Bez dárků by nebyly Vánoce a bez balicích papírů by zase nebyly dárky. Tak je zabalte stylově do našeho baličáku! Vyrobili jsme ho z recyklovaného papíru, a to ne ledajakého: svůj druhý život v něm našly i naše rohlíkovské tašky. Proto tento balicí papír seženete pouze u nás. Vybírat přitom můžete z několika variant. Letos jsme se inspirovali českými tradicemi a své dárečky tak můžete zabalit do motivů štědrovečerní hostiny a cukroví, ale i vánočních rohlíkovských autíček. Tak ať to balí!