Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Optive

Optive oční kapky 10ml

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
Momentálně vyprodáno
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »

Unikátní oční kapky s dvojím účinkem a s dlouhotrvajícím komfortem. Lubrikují a zvlhčují povrch oka za obnovení přirozené osmotické rovnováhy.

Roztok obsahuje sodnou sůl karboxymethylcelulózy 0,5 %, glycerin 0,9 %, kyselinu boritou 0,7 %, dekahydrát boritanu sodného 0,2 %, levokarnitin, erytritol, dihydrát citronanu sodného, chlorid draselný, dihydrát chloridu vápenatého, hexahydrát chloridu hořečnatého, čištěnou vodu a je konzervován přípravkem PURITE® 0,01 %.

Dávkování: Podle potřeby aplikujte 1 nebo 2 kapky do každého postiženého oka. Po použití nasaďte víčko zpět na lahvičku. Pokud se lahvička nepoužívá, měla by být těsně uzavřena.

Kontraindikace: Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku. Pokud pocítíte bolest oka, změny vidění, přetrvávající zarudnutí nebo podráždění oka nebo pokud se stav zhorší, přestaňte přípravek používat a poraďte se s lékařem.

Výrobce: Allergan Pharmaceuticals Ireland

EAN: 4024787430948