Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Phyteneo

Neocide gel 0.1% Octenidine 50ml

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
Momentálně vyprodáno
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »

Gel pro hygienu ústní dutiny s antibakteriální složkou. Zamezuje množení bakterií, tvorbě plaku a biofilmů v dutině ústní, pomáhá rychlé regeneraci ústní mikroflory při infekcích dutiny ústní. Díky pomerančové příchuti je dobře přijímán i malými dětmi. Gel s obsahem účinné látky Octenidine HCl je určený k udržování hygieny v dutině ústní. Vhodný je při zvýšené potřebě na ústní hygienu, jako např. v případě fixních rovnátek, onkologických pacientů apod. Přípravek vykazuje tyto přednosti: Příjemná chuť. Díky pomerančové příchuti je dobře přijímán i malými dětmi. Bezpečné použití. Antibakteriální látka Octenidine je z pohledu toxicity velmi bezpečná. Výborná snášenlivost s tkáněmi. Lze používat dlouhodobě. Široké spektrum účinnosti. Testováním byla ověřená účinnost proti gramnegativním (zástupce Escherichia coli) i grampozitivním (zástupce Staphylococcus aureus) bakteriím a některým virům (zástupce Escherichia coli bakteriofág). Fungicidní účinnost byla ověřena na mikrobech Candida albicans. Antibakteriální účinek nastává již po 30 s, virucidní účinek již po 1 min. Bez vzniku rezistencí. Nepálí a nebarví. Neobsahuje alkohol. Nezpůsobuje zbarvení zubů ani dásní.

účinná látkaobsah (w/w): Octenidine HCl0,11 %, Phenoxyethanol1 %. Pomocné látky: PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, Sodium gluconate, Hydroxyethylcellulose, Glycerol, Pomerančová silice.

Dávkování: Nanášejte 4-5 krát denně dle potřeby,vždy nejdříve 15 minut po jídle.

Výrobce: Neofyt

EAN: 8594071270223