Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

LINEX Forte cps.28

Produkt z
Tento produkt je ze sortimentu BENU Lékárny, se kterou Rohlík.cz spolupracuje. Kurýr Rohlík.cz Vám tento produkt doveze společně s Vaším nákupem.
BENU Lékárna
279,90 Kč 

Doplněk stravy.  Přípravek Linex Forte Sandoz obsahuje kombinaci 2 kmenů mléčných bakterií - Lactobacilus acidophilus a Bifidobacterium animalis subsp. lactis, které před žaludeční kyselinou chrání speciální obal - tzv. polysacharidová matrix. Tobolka se rozpouští až ve střevech. Výhodou přípravku Linex Forte je vyvážený poměr mléčných bakterií a to 50 % (Lactobacilus): 50 % (Bifidobacterium). Polysacharidová matrix pro ochranu živých mikroorganismů. Bez nutnosti uchovávat v lednici. Tobolka se rozpouští ve střevech. Výrobek mohou užívat vegetariáni. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Balení: 28 kapslí. 

Složení

1 tobolka obsahuje min. 1x(10)9 Lactobacillus acidophillus a min. 1x(10)9 Bifidobacterium animalis subsp.lactis na konci doby použitelnosti. Pomocné látky: plnidlo (Beneo Synergy (90-94% inulinu a 6-10% oligofruktózy), bramborový škrob, glukóza bezvodá), protispékavá látka (stearan hořečnatý (E470b)), pojivo (mikrokrystalická celulóza (E460)). 

Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let: 1 tobolka jednou až třikrát denně, nejlépe při jídle. Děti of 3 do 12 let: 1 tobolka jednou až dvakrát denně, nejlépe při jídle. 

Výrobce: Lek Pharmaceuticals

EAN: 3838957009091