Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

LINEX Forte cps.28

Produkt z
Tento produkt je ze sortimentu BENU Lékárny, se kterou Rohlík.cz spolupracuje. Kurýr Rohlík.cz Vám tento produkt doveze společně s Vaším nákupem.
BENU Lékárna
279,90 Kč 

Doplněk stravy.  Přípravek Linex Forte Sandoz obsahuje kombinaci 2 kmenů mléčných bakterií - Lactobacilus acidophilus a Bifidobacterium animalis subsp. lactis, které před žaludeční kyselinou chrání speciální obal - tzv. polysacharidová matrix. Tobolka se rozpouští až ve střevech. Výhodou přípravku Linex Forte je vyvážený poměr mléčných bakterií a to 50 % (Lactobacilus): 50 % (Bifidobacterium). Polysacharidová matrix pro ochranu živých mikroorganismů. Bez nutnosti uchovávat v lednici. Tobolka se rozpouští ve střevech. Výrobek mohou užívat vegetariáni. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Balení: 28 kapslí. 

Složení

1 tobolka obsahuje min. 1x(10)9 Lactobacillus acidophillus a min. 1x(10)9 Bifidobacterium animalis subsp.lactis na konci doby použitelnosti. Pomocné látky: plnidlo (Beneo Synergy (90-94% inulinu a 6-10% oligofruktózy), bramborový škrob, glukóza bezvodá), protispékavá látka (stearan hořečnatý (E470b)), pojivo (mikrokrystalická celulóza (E460)). 

Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let: 1 tobolka jednou až třikrát denně, nejlépe při jídle. Děti of 3 do 12 let: 1 tobolka jednou až dvakrát denně, nejlépe při jídle. 

Výrobce: Lek Pharmaceuticals

EAN: 3838957009091