• Vážení zákazníci, moc se omlouváme. V současnosti se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nedostupností doručovacích oken. Detaily naleznete níže. Mrzí nás to a pracujeme na nápravě.
    Zobrazit více

NEOCAPIL 20MG/ML DRM SPR SOL 50ML+APL

Tento produkt již není v nabídce.

Jeden mililitr roztoku obsahuje minoxidilum 20 miligramů (2% roztok). Dalšími pomocnými látkami jsou ethanol 96%, propylenglykol a čištěná voda.

Dávkování: Sejměte plastový kryt z lahvičky a roztok Neocapil nastříkejte pouze na zdravou a úplně suchou na pokožku hlavy, která je postižena ztrátou vlasů tak, aby byla pokryta celá postižená plocha, 2krát denně do mírného zvlhčení. K jednomu ošetření použijte maximálně 10 dávek, což odpovídá 1 ml roztoku. Ošetřenou kůži ani vlasy nesušte fénem. Na menší ohraničené plochy nebo do dlouhých prořídlých vlasů použijte pro přesnější dávkování přídavný aplikátor s prodlouženou nanášecí trubičkou. Přípravek Neocapil je obvykle nutné používat nepřetržitě po dva až čtyři měsíce i déle.

Kontraindikace: Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: AH - KS Galderma-Spirig

EAN: 7612076355521

SUKL kód: 16901

Farmakoterapeutická skupina: Minoxidil

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek