Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Pomáháme dětem s Rohlíkem

Pomoc potřebují všechny děti po celé České republice, kterým sudičky nenadělily snadný život. Aby šlo vše jako po drátkách, dali jsme se dohromady se známou sbírkou Pomozte dětem –⁠⁠ ano, je to ta s Kuřetem se záchranným kruhem –⁠ a spolu s vámi budeme dětem pomáhat od 11. března do 11. dubna 2024.

Pomozte dětem je dlouhodobý charitativní sbírkový projekt, který společně organizují Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize. Od roku 1998 proběhlo už 25 ročníků, ve kterých lidé pomohli více než 200 tisícům dětí do 18 let.
 

 

Jak do sbírky přispět?

Přispívat můžete pomocí našich elektronických poukazů. 

 

Elektronické poukazy zakoupíte jendodušše na našich webových stránkách, není potřeba vytvářet objednávku, stačí pouze pořídit voucher a vše je zařízeno!

 

A nemusíte se bát, 100 % z částky, kterou vybereme, posíláme rovnou organizátorovi sbírky!

 

 

Elektronické poukazy

Elektronické vouchery máme dostupné ihned a to hned v několika cenových variantách. Na našich stránkách jsou k dispozici vouchery v hodnotě od 200,- do 3000,- Kč , budeme velice rádi za pomoc v jakékoliv částce.

Pokud potřebujete potvrzení o daru, kontaktujte prosím přímo pořadatele sbírky na emailové adrese pomoztedetem@nros.cz

Zabavte se s Kuřetem