Apeel - Revoluce z ovoce

Vážíme si vás, jídla i naší planety. Proto už od úplných počátků Rohlík usiluje o co největší šetrnost vůči životnímu prostředí. A u této novinky tomu není jinak! Nově u nás totiž nakoupíte pomeranče ošetřené revoluční technologií na přírodní bázi, díky které ovoce vydrží až dvakrát déle. Bez nežádoucí chemie a bez výčitek. Staňte se s námi součástí změny uvažování o udržitelnosti!

divider

Chci ochutnat pomeranč

Sladké španělské pomeranče premiové kvality a šťavnaté chuti, které si díky Apeel můžete užít dvojnásobně dlouho.

Jak to funguje?

 
divider

Už žádné plýtvání
Kolik kousků ovoce, které jste si koupili, už jste kdy vyhodili? Co kdybyste nemuseli? S ovocem ošetřeným technologií Apeel sníte vše, protože vydrží až dvojnásobně déle. O vyhazování tak nemůže být ani řeč, a navíc krom planety šetříte i peněženku.

 
 

Ošetření na přírodní bázi
Apeel nevyužívá žádnou škodlivou chemii. Jen zdroje z přírody, které navíc pocházejí ze samotného ovoce. Slupky, pecky… to vše tvoří ochranu, která si rozumí s ovocem i životním prostředím.

Jak to funguje?
Apeel je ochranná vrstva, která, zjednodušeně řečeno, vytváří na už existující slupce slupku další. Tenhle ryze plant-based postřik pak chrání ovoce před nežádoucími vlivy, udržuje vzduch a vlhkost tam, kde mají být a prodlužuje tak trvanlivost samotného kousku.

 
 

Kdo za tím stojí?
James Rogers pochází z USA a plýtvání jídlem je téma, které promýšlel opravdu dlouho. A protože je mu vlastní udržitelnost, spatřil světlo světa Apeel – snaha o řešení, které by mohlo změnit uvažování o jídle a plýtvání i mimo hranice severoamerického kontinentu.