Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Asijská kuchyně na Rohlíku

Když nejedete do Asie, přijede Asie k vám! Alespoň u nás na Rohlíku určitě. A žádný týden, všechny asijské ingredience i recepty od odborníků na východní klasiky jsou u nás dostupné 365 dní v roce! Takže ať už preferujete thajské Pad Thai, vietnamskou polévku Phở bò nebo třeba japonské sushi, jistíme vám záda. A všechno vám navíc dovezeme až domů, takže žádné velké cestování vás nečeká.

NA NÁVŠTĚVĚ V ASII

Japonská a korejská kuchyně jsou z velké části založena na rýži nebo nudlích, zelenině a masu. Pro Japonsko je typické sushi, v Koreji je zas gastro králem kimchi. 

Vietnamská a thajská kuchyně se pak mohou v mnohém velmi shodovat – a to nejen geograficky. ☺ Základem je opět čerstvost potravin, věrnost tradicijednoduchost a hlavně láska k vaření a stolování obecně. U nás najdete skvělou gastro inspiraci, osvědčené videorecepty a hlavně nepostradatelné suroviny.

 

Tak kam se vydáte?

JAPONSKO

THAJSKO A VIETNAM