Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Pravé thajské kari s jemnou chutí kokosu a bylinek, tradiční vietnamské Pho bo z poctivé hovězí svíčkové nebo tradiční japonské sushi z těch nejčerstvějších surovin. Ať už máte rádi jakoukoli z asijských kuchyní, na Rohlíku si tento týden přijdete na své. Připravili jsme pro vás přehlídku těch nejexotičtějších chutí a ingrediencí, které byste těžko hledali i na asijském tržišti. Objevte poklady exotických kuchyní na Rohlíku, takový výběr asijských specialit na jednom místě jste ještě neviděli.

Thajská kuchyně

Vůně citrónové trávy, čerstvých bylinek, koření a kokosového mléka, takhle božsky chutná pravá thajská kuchyně. Ať už máte rádi pravé thajské kari, legendární Pad Thai nebo skvělé thajské polévky Tom Yum nebo Khao Soi, na Rohlíku najdete všechny autentické ingredience, které budete na jejich přípravu potřebovat. 

Vietnamská kuchyně

Kdo jednou vyzkoušel pravou vietnamskou kuchyni plnou čerstvých bylinek a chutí, už nikdy nedokáže přestat. Vietnamská kuchyně si postupně získává srdce Čechů a není se čemu divit. Kdo by nemiloval tradiční polévku Phở, hanojskou specialitu Bún chả, božské Bún bò Nam Bộ nebo vietnamské bagety Bánh mì? Na Rohlíku najdete všechny potřebné ingredience pro jejich přípravu, i takové, které v jiných obchodech nejsou k sehnání.

Japonská kuchyně

Nedokážete si už bez čerstvého sushi představit svůj život? Tak to jste na správném místě, na Rohlíku totiž najdete vše pro jeho přípravu: čerstvé ryby a zeleninu, rýži na sushi, mořské řasy nebo křen wasabi. 

Indická kuchyně

Čínská kuchyně

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK