Asijské speciality na Rohlíku

Pravé thajské kari s jemnou chutí kokosu a bylinek, tradiční vietnamské Pho bo z poctivé hovězí svíčkové nebo tradiční japonské sushi z těch nejčerstvějších surovin. Ať už máte rádi jakoukoli z asijských kuchyní, na Rohlíku si tento týden přijdete na své. Připravili jsme pro vás přehlídku těch nejexotičtějších chutí a ingrediencí, které byste těžko hledali i na asijském tržišti. Objevte poklady exotických kuchyní na Rohlíku, takový výběr asijských specialit na jednom místě jste ještě neviděli.

divider

Thajská kuchyně

Vůně citrónové trávy, čerstvých bylinek, koření a kokosového mléka, takhle božsky chutná pravá thajská kuchyně. Ať už máte rádi pravé thajské kari, legendární Pad Thai nebo skvělé thajské polévky Tom Yum nebo Khao Soi, na Rohlíku najdete všechny autentické ingredience, které budete na jejich přípravu potřebovat. 

divider

Vietnamská kuchyně

Kdo jednou vyzkoušel pravou vietnamskou kuchyni plnou čerstvých bylinek a chutí, už nikdy nedokáže přestat. Vietnamská kuchyně si postupně získává srdce Čechů a není se čemu divit. Kdo by nemiloval tradiční polévku Phở, hanojskou specialitu Bún chả, božské Bún bò Nam Bộ nebo vietnamské bagety Bánh mì? Na Rohlíku najdete všechny potřebné ingredience pro jejich přípravu, i takové, které v jiných obchodech nejsou k sehnání.

divider

Japonská kuchyně

Nedokážete si už bez čerstvého sushi představit svůj život? Tak to jste na správném místě, na Rohlíku totiž najdete vše pro jeho přípravu: čerstvé ryby a zeleninu, rýži na sushi, mořské řasy nebo křen wasabi. 

divider

Indická kuchyně

divider

Čínská kuchyně