• Vážení zákazníci, moc se omlouváme! Vzhledem k vydatnému sněžení a tím zhoršené dopravní situaci nemáme dostupná časová okna jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Pro spokojená bříška i náladu

Za okny šustí podzim, zima netrpělivě přešlapuje za dveřmi a na Rohlíku se něco chystá. No jémine! Startujeme Baby festival, a to znamená jediné – týden plný slev a akčních nabídek na produkty pro vaše robátka. Mraky kvalitní dětské výživy, fůra šetrné kosmetiky a samosebou i nějaké to hraní. Kačky nasypte zpátky do kasičky a hurá do akce! Vaše baby nebude sedět v koutě. Namoutě kutě!

BIO svačinka? Bájo!
 

U Babybio si můžete být jisti poctivostí a transparentními zdroji surovin. Značka, která snoubí dokonalost chutí a vůní s udržitelným a ekologickým přístupem k výrobě kojenecké výživy. V sortimentu naleznete kojenecká mléka, kaše, ovocné, zeleninové a masozeleninové příkrmy. Velký hitem jsou mléčné kapsičky z kravského, kozího, ovčího a nebo rostlinného mléka.

 

Poklad mezi kojeneckými mléky

 

Vyzkoušejte Nutrilon Advanced se speciální směsí prebiotik GOS/FOS napodobující funkci oligosacharidů v mateřském mléce, nebo Nutrilon Profutura DUOBIOTIK s mléčným tukem, který dodává mléku lahodnou chuť. Nakupte alespoň 2 vybrané produkty a získejte dárek. Vrtulník LEGO® DUPLO®!

 

Pouze 1 dárek do objednávky. Platí do vydání dárku. Neplatí pro doobjednávky.