BABYFESTIVAL

V jedné ruce nákupní košík, v druhé ručka vašeho dítka, aby se při honičce po obchodě neztratilo mezi regály… A nakonec nekonečná fronta a ta finální částka na pokladně… Také se vám při té představě ježí vlasy na hlavě? Nám taky! Proto je tu další Baby festival plný slev na vše, co váš mrňous potřebuje. Tak už se nestresujte neustálým zdražováním a nakupte z pohodlí domova. Na Rohlíku najdete vše pro celou rodinu a ještě za parádní ceny.

HLEDÁTE KONKRÉTNÍ KATEGORII?

NUTRILON

 

 

Každé miminko je jedinečné

A Nutrilon je tu pro malá bříška. Složení prémiových mlék Nutrilon je inspirováno složením mateřského mléka. Obsahují pouze pečlivě vybrané ingredience, přizpůsobené výživovým potřebám dětí a jsou bez palmového oleje. A děti si je zamilují!

SUNAR

 

Vyvážená bašta do ručičky

Papání z přísně vybraných surovin a ještě k tomu všemu zcela bez práce? Ochutnejte například kapsičky Sunar, jsou vyvinuty odborníky na dětskou výživu, kteří dbají na šetrný proces výroby. Díky tomu vznikají nutričně vyvážené produkty pro každou fázi vývoje dítěte z těch nejlepších přísad a navíc bez barviv, aromat a konzervantů.