BABYFESTIVAL

LENOR

 

Jemný k prádlu i lidem

Dermatologicky testované složení Lenoru je navrženo tak, aby bylo vaše prádlo důkladně vyprané, svěže vonělo a zároveň ochránilo citlivou pokožku. Kromě toho myslí i na planetu, protože je v recyklovatelném obalu. Tak si užijte hebkost a jemnost prádla i s těmi největšími nároky na kvalitu a citlivost pracího gelu.

LOVELA

 

Praní pro extra citlivou pokožku

Značka Lovela je tu pro všechny s citlivou pokožkou – od nejmenšího miminka po dospěláky s alergiemi. Je totiž hypoalergenní, klinicky testovaná a bezpečná i pro novorozence. Zároveň však odstraní z prádla vše, co by mohlo pokožku dráždit, a chrání barevnost oblečení.

WELEDA

 

Přírodní kosmetika pro zdraví a vitalitu

Lidská pokožka potřebuje ochranu i péči – a nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, jsou přírodní ingredience. Proto ve Weledě používají suroviny zcela přírodního původu a jejich výrobky neobsahují mikroplasty, geneticky modifikované složky ani látky na bázi minerálních olejů. 100 % jejich výrobků je navíc držitelem certifikátu NATRUE a zároveň víc než 80 % surovin pochází z certifikovaného ekologického zemědělství.