Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Kupujte BIO. Pro naši budoucnost!

Kupujte BIO. Pro naši budoucnost!

PROČ ZVOLIT BIO

Ekologické zemědělství je systém pěstování a produkce potravin, který dbá na životní prostředí, je ohleduplný k okolním rostlinám a živočichům, neplýtvá přírodními zdroji a zajišťuje dobré podmínky při chovu hospodářských zvířat.

 

✓ Zaručuje udržitelnou zemědělskou výrobu pro příští generace

✓ Certifikováno - možnost ověření online (www.eagri.cz/rep)
✓ Zaručuje dobré životní podmínky zvířat
✓ Nepoužívá průmyslová hnojiva a pesticidy

✓ Udržuje a zlepšuje kvalitu vody
✓ Zachovává přirozenou rozmanitost v krajině

Je-li na vámi vybrané potravině logo biozebry s nápisem „Produkt ekologického zemědělství“, můžete si být jisti, že poslední úpravu tohoto výrobku – ať už výrobu, zpracování, či balení – provedl subjekt certifikovaný českou kontrolní organizací. Která organizace certifikaci v ČR provedla, zjistíte jednoduše. Stačí se podívat na číselný kód ve tvaru „CZ-BIO-xxx“, jenž najdete u loga biozebry.

Pokud výrobek pochází ze zemí Evropské unie, musí být označen biolistem, číselným kódem kontrolní organizace a také informací o původu surovin. Ten se obvykle uvádí ve formátu „EU“, nebo „mimo EU“ společně s názvem země, ve které byly vyprodukovány všechny použité suroviny.

BIO PRODUKTY NA ROHLÍKU

Nevíte, jakou partii zvolit při výběru biohovězího? Podívejte se na web myjsmebio.cz a inspirujte se padesáti originálními recepty, které jsme pro Vás připravili. Přehledné členění dle jednotlivých partií Vám usnadní Vaše rozhodování. Přejeme dobrou chuť!

Nejoblíbenější BIO ovoce a zelenina našich zákazníků