Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Březen, měsíc bezpečí

Děti, to je nekonečná láska a radost, ale taky velký strach o to, aby se jim nic nestalo. Jak ho přemoci? Jedině s heslem “vždy připraven/a” a tedy poctivou přípravou na všechny možné lehké i vážné nehody. A protože chceme, aby to platilo i pro vás, v březnovém vydání Rohlíčku pro vás máme přípravu i nabídku k nezaplacení: 14dílný online kurz první pomoci u dětí od MUDr. Michaly Knězkové alias #comamdelat. Běžně stojí 2690 Kč, ale na Rohlíku ho máte za 390 korun - zbytek doplatíme my! Kurz je určitě vhodný nejen pro rodiče, ale i prarodiče, sourozence, chůvy, učitelky, zkrátka všechny, kteří můžou být v pravou chvíli na pravém místě. Akce platí jen v březnu, tak pojďte na to!

Celý březen můžete i na Rohlíku sledovat kampaň Neudus ho rohlíkem. Každý týden na našem webu a YouTube zveřejníme nové video od MUDr. Michaly Knězkové s jedním (životně) důležitým tématem. Srdečně vás zveme. Prevenci i první pomoc budete mít opravdu v malíku!

A začneme zostra. To, čeho se většina z nás nejvíc děsí, je dušení. V této chvíli nemůžete čekat na příjezd záchranky, ale jednat. A právě přesný postup vám MUDr. Michala Knězková názorně ukáže stejně jako prevenci dušení.

 

"Kritickým obdobím jsou první čtyři roky, kdy se děti učí přijímat nové potraviny, učí se kousat a jídlo bezpečně zpracovávat. V tomto období je k přípravě jídla třeba přistupovat obezřetněji, dodržovat pravidla bezpečného stravování a také servírovat vše v bezpečné formě úměrné věku i zdatnostem dítěte. Nemůžeme zkrátka desetiměsíčnímu Frantovi říct "na, tady máš kešu" nebo dvouleté Violce "tady máš hrozno, trhej si a hezky jez". Stále vídám děti v kočárku co si drží v ruce rohlík nebo loupák. A právě rozžvýkaný rohlík v krku dusícího se dítěte je noční můrou. Stejně tak párky v rohlíku na každém letním fesťáku, což vám potvrdí nejeden záchranář."

MUDr. Michala Knězková