Čerstvě sklizeno

Sotva vykoukla z hlíny a už ji můžete mít na talíři! Na Rohlíku se totiž i letos dočkáte sezónní zeleniny z českých polí a čerstvě sklizeného lokálního ovoce. A když říkáme čerstvě sklizené, tak to myslíme opravdu vážně! Už za 6 hodin od sklizně je totiž můžete mít doma na stole. Během sezóny, která v Česku trvá zhruba od dubna do konce října, tak u nás postupně najdete lokální chřest, cibulku, ředkvičky, saláty, jahody, borůvky... zkrátka vše, co se zrovna urodí v naší rodné hroudě.

 

 

PRÁVĚ DOZRÁLO

BORŮVKOVÝ RÁJ KARLA RODENA

Ještě ráno spokojeně visely na keříku v Skrýšově a teď mohou doputovat až k vám domů. Čerstvě utržené kanadské borůvky z farmy známeho herce Karla Rodena jsou sladké, šťavnaté a mají intenzivní a krásnou vůni. Pan Roden je pěstuje ohleduplně k přírodě a ručně sklízí. Se vší něhou a úctou, kterou si borůvky zaslouží. Obsahem cenných živin, včetně zdraví prospěšných látek, se totiž řadí k našemu nejcennějšímu ovoci. Borůvky si můžete exkluzivně vychutnat pouze na Rohlik.cz. 

 

 

 

COŽ TAKHLE DÁT SI SALÁT?

Sa-sa-sa-sa-sa salát.
Jedině ten čerstvě sklizený od lokálních farmářů. A saláty už nikdy nebudou nuda! 

 

DALŠÍ ČERSTVĚ SKLIZENÉ DOBROTY

JIŽ ZA 6 HODIN Z POLE U VÁS

Co pro nás znamená, když se řekne „čerstvě sklizeno“? Žádné vytáčky, ale poctivost. Zeleninu a ovoce s tímto označením vám totiž od českých farmářů doručíme už za 6 hodin od sklizně! Najdete ho proto jen u takových produktů, které byly sklizeny 6–48 hodin zpět.

Proč dovážet zeleninu a ovoce stovky kilometrů, když nám v Česku roste v sezóně úžasná lokální úroda? Podporujte s námi lokální pěstitele, kteří pěstují ovoce a zeleninu s láskou a dodávají nám jí do Rohlíku jen pár hodin po sklizni.

KDY SE URODÍ VAŠI OBLÍBENCI

Jaktože je zelenina na Rohlíku tak čerstvá?

Jak putuje zelenina v běžném supermarketu?

Ovoce a zelenina bez zbytečné chemie

Všechna naše zelenina není striktně BIO, některá je certifikována jako IPZ. O co jde? Certifikát IPZ (Integrovaný systém produkce zeleniny) vám dává jistotu, že při pěstování zeleniny nebyla použita žádná zbytečná chemie. Neznamená to, že by chemické ošetřovací prostředky nebyly použity vůbec, ale že byly použity pouze tam, kde šlo o nezbytnou nutnost. A i tak pouze v minimálním měřítku. Kromě toho klade tato certifikace a s ní spojený systém důraz na co nejšetrnější pěstování.