Omlouváme se, že některé položky jsou kvůli vyššímu než obvyklému zájmu nedostupné. Tvrdě na tom pracujeme a nové zásoby právě doplňujeme. Během dneška a zítřka naskladníme zásobu na mnoho týdnů. Postupně uvolňujeme doručovací sloty na dnes nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na zítra, případně počkat na uvolnění dnešních slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí.

Čerstvě sklizeno

Čerstvě sklizeno

Sotva vykoukla z hlíny a už ji můžete mít na talíři.

Na Rohlíku se v letošní sezóně můžete těšit na čerstvě sklizenou sezónní zeleninu z českých polí.
A když říkáme čerstvě sklizenou, tak to v Rohlíku myslíme opravdu vážně. Už za 6 hodin od sklizně ji můžete mít doma na stole. Během sezóny, která v Česku trvá zhruba od dubna do konce října, tak u nás postupně najdete lokální chřest, cibulku, ředkvičky, saláty, jahody... zkrátka vše, co se zrovna urodí na českých polích.

 
Z pole odešla ještě za rozbřesku a během pár hodin ji můžete mít na talíři. Na Rohlíku najdete v sezóně českou lokální zeleninu, u které můžeme garantovat, že vám ji doručíme již 6 až 48 hodin po sklizni.

Jaktože je zelenina na Rohlíku tak čerstvá?

 

Jak putuje zelenina v běžném supermarketu?

 
 
 

Saláty plné vitamínů od lokálních farmářů

 

Vyrostly na českých polích a bez zbytečné chemie.
Zato plné vitamínů a opečovávané rukama farmářů, kteří upřednostňují kvalitu nad kvantitou.
Vozíme je přímo z pole a už se třesou do vašich mís a příloh.

JAK ,,ČERSTVĚ SKLIZENOU" ZELENINU NAJDETE?

U čerstvě sklizené lokální zeleniny a ovoce najdete na našem webu štítek "Čerstvě sklizeno". Během sezóny budeme naší nabídku české zeleniny a ovoce postupně rozšiřovat o obměňovat podle toho, co se na našich polích zrovna urodí. Od května se tak můžete těšit na úžasné české saláty a jahody, v létě pak na papriky, okurky, rajčata, třešně, maliny, meruňky a další druhy sezónní zeleniny a ovoce.

Lilek 1ks
cca 250 g
Cena dle dodané hmotnosti
Více info
cca
 19.98 Kč
79,90 Kč/kg

Zachraňte ošklivku!

 

Pomozte nám zachránit zeleninu, kterou by kvůli nedokonalému tvaru jinde vyhodili. Přitom chutná skvěle, jen není tak krásná. Její koupí navíc uděláte radost přírodě i peněžence. Pořídíte ji totiž za výhodnější cenu než zeleninu klasickou!

 

Jak na čerstvou zeleninu a ovoce? Roman Vaněk z nich připravil výtečné recepty a rovnou za vás vybral ty nejlepší ingredience.
Všechny naleznete na jedné stránce, ze které nakoupíte během pár sekund. Tak si dopřejte skvělý oběd!

divider

VŠE PRO ZAVAŘOVÁNÍ

 

Proč dovážet zeleninu a ovoce stovky kilometrů, když nám v Česku roste v sezóně úžasná lokální úroda?
Podporujte s námi lokální pěstitele, kteří pěstují ovoce a zeleninu s láskou a dodávají nám jí do Rohlíku jen pár hodin po sklizni.
 

Zelináři z Nedomic

Jaroslav Jeřábek má zeleninu v krvi! Ještě aby ne, když je pokračovatelem dlouholeté rodinné tradice. Sám převzal farmu po rodičích a v úrodné Polabské nížině pěstuje saláty, kedlubny a další parádní zeleninu. Je hrdým držitelem regionální značky Polabí a certifikace IPZ.

 
 

Hanka Mochov

Petr Hanka začal hospodařit na polích kolem Mochova v roce 1993. V současnosti pěstuje zeleninu na dvou farmách přímo v Polabské nížině a je držitelem řady českých i mezinárodních certifikátů, potvrzujících kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Většinu produkce sklízí přímo v sezóně, ihned zpracuje a odesílá, což zaručuje maximální čerstvost.

Jahodárna Vraňany

Pěstírna navazující na rodinnou tradici funguje už od roku 1998. Na 300 hektarech pěstují řadu celou řadu jahodových odrůd, včetně sazenic, a využívají ty nejnovější technologie. Kromě toho se Vraňanech věnují i pěstování dalšího ovoce nebo výrobě džemů.