Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Co znamená český původ na Rohlíku?

Co znamená český původ na Rohlíku?
 
divider

Jak jsme šli na výběr?

Chtěli jsme, aby potraviny označené českou vlajkou, byly opravdu české. Protože se zákazníky na Rohlíku hrajeme vždy fér. Vzali jsme si na pomoc definici ministerstva zemědělství. Podle ní může být jako český výrobek označená potravina, která:
divider
Poté jsme napsali našim dodavatelům a požádali je, aby označili všechny své výrobky, které definici splňují. Za pravdivost uvedených informací nám ručí i finančně, abychom zajistili, že vlaječku má opravdu jen to opravdu české. Pokud přeci jen najdete chybu, dejte nám o ní vědět, prověříme ji a zajistíme případně nápravu!
divider

Proč kupovat české potraviny?

 

Nejoblíbenější české potraviny na Rohlíku

 

Nejlépe hodnocené české potraviny od malých výrobců

Oblíbené české značky

 
divider

Recenze od našich zákazníků