Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
POCHUTNEJTE SI A VYHRAJTE AUTO!
Vyhrajte auto za nákupy sýrů na Rohlik.cz!
Je to úplně jednoduché. Stačí nakoupit jakýkoliv sýr z portfolia společnosti BEL (Veselá kráva, Babybel, Sýr a křup, Leerdammer, Gervais, Kiri, Smetanito a Želetava – označené ikonkou autíčka) a budete automaticky zařazeni do slosování o auto! Každý nákup se počítá. A čím častěji nakoupíte, tím větší šanci budete mít ve slosování.

Soutěž trvá od 7. 9. do 15. 11. 2020.

Ze široké nabídky lahodných sýrů si vybere každý!
divider
 
Leerdammer je kvalitní polotvrdý sýr s typickou oříškovou chutí a jedinečnou strukturou s oky. Vyrábí se v Holandsku, z mléka od lokálních farmářů. To pochází výlučně od krav, které se volně pasou na pastvinách minimálně 120 dní v roce, alespoň 6 hodin denně. Sýry Leerdammer jsou přirozeně bez laktózy (Obsah laktózy <0,01g/100g sýru)
divider
 
Babybel je přírodní sýr, který vyrábíme na základě tradičních receptur z čerstvého pasterovaného mléka a mléčných přísad. Babybel je zabalený bezpečně a hygienicky ve vosku, se kterým si můžete po otevření hrát. Babybel je dostupný ve variantách ORIGINAL, PROTEIN, nebo v kombinaci s celozrnnými krekry jako Babybel Cheese & Crackers.
divider
 
Už jste ochutnali novinku Gervais CHILLI? Lahodný, lehce pikantní čerstvý sýr vyrobený z tvarohu a smetany? Tak si ho objednejte a nechte si chutnat!
divider
 
Sýr & Křup, skvělá svačinka nejen pro děti, ale i dospělé! Vyzkoušejte kombinaci lahodného sýru od Veselé krávy a křupavých tyčinek, jež zažene hlad a uspokojí chuťové pohárky. Díky praktickému balení si navíc můžete Sýr & Křup vychutnat kdykoliv a kdekoliv!
divider
 
Umět se v životě zasmát nám dává skutečnou sílu. Stejně jako to, co jíme. Proto značka Veselá kráva nabízí také produkty bohaté na vápník a bílkoviny, které jsou nezbytné pro vyváženou stravu. Stačí říct sýr s Veselou krávou a nechat se inspirovat k úsměvu.
divider
 
Smetanito, neodolatelně smetanový sýr, který se lehce roztírá a jehož krémová konzistence se doslova rozplývá na jazyku. Matador, jenž díky své lahodné chuti potěší každého milovníka tavených sýrů, a Tomík, delikátní sýr čisté chuti, který vykouzlí úsměv na tváři celé rodiny. Vsaďte na ověřenou kvalitu a vyzkoušejte tradiční české sýry vyráběné v Želetavě, v samém srdci Vysočiny!
divider
 
Kiri je dlouhodobě oblíbenou značkou mezi dětmi i dospělými, je hravá a plná života. Děti si vychutnají krémovou čerstvou chuť a unikátní strukturu, dospělí navíc ocení, že jejich ratolesti dostaly sýr plný tvarohu a smetany. Obsahuje až 77 % tvarohu. Děti ho milují a maminky ocení jako pomocníka na každý den. Sýr Kiri výborně chutná na pečivu i samostatně, jen tak do ruky.