• Velice se omlouváme, ale kvůli výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.
POCHUTNEJTE SI A VYHRAJTE ELEKTROKOLOBĚŽKU!

Vyhrajte 9 x elektrokoloběžku Ninebot Kickscooter F40E by Segway za nákupy sýrů na rohlik.cz!

Je to úplně jednoduché. Stačí nakoupit jakýkoliv sýr z portfolia společnosti BEL SÝRY (Veselá kráva, Babybel, Sýr a křup, Gervais, Kiri, Smetanito, Želetava a Nurishh – označené ikonkou koloběžky) a budete automaticky zařazeni do slosování o 9 elektrokoloběžek! Každý nákup se počítá, a čím častěji nakoupíte, tím větší šanci budete mít ve slosování.

Soutěž trvá od 21.3. do 22.5. 2022.

Celkem hrajeme o 9 x elektrokoloběžku Ninebot Kickscooter!

Ze široké nabídky lahodných sýrů si vybere každý!

 

Pravidla soutěže jsou k nahlédnutí na konci této stránky.

Babybel je přírodní sýr, který vyrábíme na základě tradičních receptur z čerstvého pasterovaného mléka a mléčných přísad. Babybel je zabalený bezpečně a hygienicky ve vosku, se kterým si můžete po otevření hrát. Babybel je dostupný ve variantách ORIGINAL, PROTEIN, nebo v kombinaci s celozrnnými krekry jako Babybel Cheese & Crackers.
Už jste ochutnali novinku Gervais CHILLI? Lahodný, lehce pikantní čerstvý sýr vyrobený z tvarohu a smetany? Tak si ho objednejte a nechte si chutnat!