POCHUTNEJTE SI A VYHRAJTE ELEKTROKOLOBĚŽKU!

Vyhrajte 9 x elektrokoloběžku Ninebot Kickscooter F40E by Segway za nákupy sýrů na rohlik.cz!

Je to úplně jednoduché. Stačí nakoupit jakýkoliv sýr z portfolia společnosti BEL SÝRY (Veselá kráva, Babybel, Sýr a křup, Gervais, Kiri, Smetanito, Želetava a Nurishh – označené ikonkou koloběžky) a budete automaticky zařazeni do slosování o 9 elektrokoloběžek! Každý nákup se počítá, a čím častěji nakoupíte, tím větší šanci budete mít ve slosování.

Soutěž trvá od 21.3. do 22.5. 2022.

Celkem hrajeme o 9 x elektrokoloběžku Ninebot Kickscooter!

Ze široké nabídky lahodných sýrů si vybere každý!

 

Pravidla soutěže jsou k nahlédnutí na konci této stránky.

divider
 
Babybel je přírodní sýr, který vyrábíme na základě tradičních receptur z čerstvého pasterovaného mléka a mléčných přísad. Babybel je zabalený bezpečně a hygienicky ve vosku, se kterým si můžete po otevření hrát. Babybel je dostupný ve variantách ORIGINAL, PROTEIN, nebo v kombinaci s celozrnnými krekry jako Babybel Cheese & Crackers.
divider
 
Už jste ochutnali novinku Gervais CHILLI? Lahodný, lehce pikantní čerstvý sýr vyrobený z tvarohu a smetany? Tak si ho objednejte a nechte si chutnat!
divider
 
Sýr & Křup, skvělá svačinka nejen pro děti, ale i dospělé! Vyzkoušejte kombinaci lahodného sýru od Veselé krávy a křupavých tyčinek, jež zažene hlad a uspokojí chuťové pohárky. Díky praktickému balení si navíc můžete Sýr & Křup vychutnat kdykoliv a kdekoliv!
divider
 

V jednoduchosti je krása! Veselá kráva přichází s novou lahodnou recepturou vyrobenou pouze ze 4 složek mléčného původu: mléka, sýrů, másla a mléčných minerálů. A díky skvělé textuře i chuti si ji zamiluje celá rodina. Ochutnejte a nechte si vykouzlit úsměv na tváři.

divider
 
Smetanito, neodolatelně smetanový sýr, který se lehce roztírá a jehož krémová konzistence se doslova rozplývá na jazyku. Matador, jenž díky své lahodné chuti potěší každého milovníka tavených sýrů, a Tomík, delikátní sýr čisté chuti, který vykouzlí úsměv na tváři celé rodiny. Vsaďte na ověřenou kvalitu a vyzkoušejte tradiční české sýry vyráběné v Želetavě, v samém srdci Vysočiny!
divider
 
Kiri je dlouhodobě oblíbenou značkou mezi dětmi i dospělými, je hravá a plná života. Děti si vychutnají krémovou čerstvou chuť a unikátní strukturu, dospělí navíc ocení, že jejich ratolesti dostaly sýr plný tvarohu a smetany. Obsahuje až 77 % tvarohu. Děti ho milují a maminky ocení jako pomocníka na každý den. Sýr Kiri výborně chutná na pečivu i samostatně, jen tak do ruky.
divider
 

Nurishh je rostlinná alternativa sýrů. Ať už jste vegan, vegetarián, flexitarián nebo jen chcete zkusit něco nového, produkty Nurishh se brzy stanou jednou z vašich oblíbených ingrediencí. Výrobky Nurishh jsou 100% rostlinného původu, bez laktózy, lepku a umělých barviv a jsou navíc doplněny o vápník a vitamín B12. Vychutnat si je můžete, jak se vám zlíbí – pro vaření, do salátů a nebo si je dejte jen tak, jako malé občerstvení.