• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.
POCHUTNEJTE SI A VYHRAJTE SKÚTR!

Vyhrajte 3 x retro skútr Yamaha za nákupy sýrů na rohlik.cz!

Je to úplně jednoduché. Stačí nakoupit jakýkoliv sýr z portfolia společnosti BEL (Veselá kráva, Babybel, Sýr a křup, Leerdammer, Gervais, Kiri, Smetanito a Želetava – označené ikonkou skútru) a budete automaticky zařazeni do slosování o 3 skútry! Každý nákup se počítá, a čím častěji nakoupíte, tím větší šanci budete mít ve slosování.

Soutěž trvá od 22. 2. do 24. 5. 2021.

Celkem hrajeme o 3 skútry Yamaha!

Ze široké nabídky lahodných sýrů si vybere každý!

 

Došlo k úpravě pravidel soutěže, kdy výherci budou oznámeni po skončení jednotlivých soutěžních období.

Pravidla soutěže jsou k nahlédnutí na konci této stránky.

 

divider
 
Leerdammer je kvalitní polotvrdý sýr s typickou oříškovou chutí a jedinečnou strukturou s oky. Vyrábí se v Holandsku, z mléka od lokálních farmářů. To pochází výlučně od krav, které se volně pasou na pastvinách minimálně 120 dní v roce, alespoň 6 hodin denně. Sýry Leerdammer jsou přirozeně bez laktózy (Obsah laktózy <0,01g/100g sýru)
divider
 
Babybel je přírodní sýr, který vyrábíme na základě tradičních receptur z čerstvého pasterovaného mléka a mléčných přísad. Babybel je zabalený bezpečně a hygienicky ve vosku, se kterým si můžete po otevření hrát. Babybel je dostupný ve variantách ORIGINAL, PROTEIN, nebo v kombinaci s celozrnnými krekry jako Babybel Cheese & Crackers.
divider
 
Už jste ochutnali novinku Gervais CHILLI? Lahodný, lehce pikantní čerstvý sýr vyrobený z tvarohu a smetany? Tak si ho objednejte a nechte si chutnat!
divider
 
Sýr & Křup, skvělá svačinka nejen pro děti, ale i dospělé! Vyzkoušejte kombinaci lahodného sýru od Veselé krávy a křupavých tyčinek, jež zažene hlad a uspokojí chuťové pohárky. Díky praktickému balení si navíc můžete Sýr & Křup vychutnat kdykoliv a kdekoliv!
divider
 
Umět se v životě zasmát nám dává skutečnou sílu. Stejně jako to, co jíme. Proto značka Veselá kráva nabízí také produkty bohaté na vápník a bílkoviny, které jsou nezbytné pro vyváženou stravu. Stačí říct sýr s Veselou krávou a nechat se inspirovat k úsměvu.
divider
 
Smetanito, neodolatelně smetanový sýr, který se lehce roztírá a jehož krémová konzistence se doslova rozplývá na jazyku. Matador, jenž díky své lahodné chuti potěší každého milovníka tavených sýrů, a Tomík, delikátní sýr čisté chuti, který vykouzlí úsměv na tváři celé rodiny. Vsaďte na ověřenou kvalitu a vyzkoušejte tradiční české sýry vyráběné v Želetavě, v samém srdci Vysočiny!
divider
 
Kiri je dlouhodobě oblíbenou značkou mezi dětmi i dospělými, je hravá a plná života. Děti si vychutnají krémovou čerstvou chuť a unikátní strukturu, dospělí navíc ocení, že jejich ratolesti dostaly sýr plný tvarohu a smetany. Obsahuje až 77 % tvarohu. Děti ho milují a maminky ocení jako pomocníka na každý den. Sýr Kiri výborně chutná na pečivu i samostatně, jen tak do ruky.