Den dětí

Letošní Den dětí má potenciál býti opravdu výjimečným. Pravidla se rozvolňují a vaše ratolesti se už určitě těší ven. Proto jsme si připravili řadu tipů, dobrot a dalších nezbytností, které tenhle malý svátek promění v nezapomenutelný zážitek!

divider

Nezapomenutelný den v přírodě i doma

 

Pokud ještě nemáte program, vybrali jsme pro vás tipy na zábavné aktivity, u nichž se vaše děti zaručeně vyřádí. Více na našem blogu!

divider

Výlet plný aktivit!

 

Kdo říkal, že výlet je jenom o chození a hradech či zámcích. Co si takhle postavit domečky nebo zaházet šiškami či kamínky? A co zkusit bojovku? Ať už padne volba na cokoliv, bez tohohle se na čerstvém vzduchu neobejdete!

divider

Ven s medvědem!

 

Na některé aktivity je třeba medvědí vytrvalost, na jiné zas medvědí trpělivost. Tyhle medvědí kapsičky od Neplechy na plechu ale potěší při každé příležitosti!

 

Vrhnu se na pečení »

divider

Pitný režim i při řádění

 
 

JUPÍ PUMPIČKA ZDARMA

k nákupu alespoň 2 ks Jupí sirup 3 l

divider

Energie pro malé bojovkáře

 

Ať už tenhle den strávíte v poklidu nebo dáte přednost třeba venkovní bojovce, energie není nikdy dost. Tyhle dobroty potěší mlsný jazýček, ale navíc jsou zdravé a snadno je zabalíte i do nejmenšího ruksaku.

divider

Odměny (nejen) pro vítěze

 

Nejstatečnější luštitelka rébusů? Nejdále doskočivší přeborník ve skoku v pytli? Ať máte doma kohokoliv, za skvělý výkon mu náleží odměna. Třeba nějaká taaaaakhle sladká!

divider

Dárečky pro všechny rošťáky

 

Ať už podaly dechberoucí výkon při soutěži nebo jsou prostě jen ty nejlepší děti pod sluncem, tyhle dárečky jsou odměnou za všechnu radost, kterou do vašich životů vnášejí. Tak je potěšte!

 

HRA DŘEVĚNÁ VĚŽ ZDARMA

k nákupu produktů elmex Kids/Junior nad 149 Kč