Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Také po svátcích nemůžete jídlo ani vidět? Kdy jindy si dopřát pořádnou očistu a dát si to nejlepší zdravé jídlo než po Vánocích? Na Rohlíku jsme pro vás tento týden připravili spoustu svěžích chutí a zdravých potravin za super ceny. A rozhodně se nemusíte bát nějakého strádání, i zdravé jídlo může chutnat skvěle.

Osvěžující ovoce a zelenina

Více ovoce a zeleniny »

Banner Banner

Čerstvě lisované ovocné šťávy

Jsou plné vitamínů, bez přidaného cukru a chutnají báječně. Vyzkoušejte čerstvě lisované ovocné šťávy Rio Fresh, Ugo nebo Limenita a nebo osvěžující kokosovou vodu, vaše tělo vám poděkuje.

Dlouho očekávaná novinka: Fishee's

Už jste vyzkoušeli naši žhavou novinku - čerstvé rybí špízy Fishee’s? Díky exkluzivní spolupráci Rohlíku a Fishee’s si u nás nově můžete objednávat kvalitní čerstvé ryby přímo z Islandu! Proč z Islandu? Protože se jedná o divoké ryby lovené šetrnou metodou line fishing, tzn. pomocí háčků na dlouhých vlascích, čímž se loví jen konkrétní ryby. Je tedy šetrný jak k samotným rybám, tak i k mořskému dnu.

Ryby se dováží do Čech chlazené jednou týdně letecky a vy si je můžete vychutnat jako skvělé marinované špízy, které si během pár minut připravíte doma v troubě nebo na pánvi. Ryby Fishee's budeme mít na Rohlíku v prodeji už od 4.1.2018.

Čerstvé ryby

Na Rohlíku máme rádi kvalitu, a proto u nás najdete ty nejkvalitnější čerstvé ryby na trhu. Vyzkoušejte našeho lososa z norské farmy nebo vynikajícího candáta.

Celá nabídka ryb »

Banner Banner
Banner Banner

Zdravá snídaně

Bezlepkové

Všechny bezlepkové potraviny »

100% bez laktózy

Více bezlaktózových výrobků »

BIO

Vraťte se do dob našich praprababiček, které jedly jen to, co se kolem nich vypěstovalo a nepoužívaly žádné pesticidy ani umělá hnojiva. BIO už dávno není módní záležitostí, ale součástí zdravého životního stylu. Jsme přece to, co jíme.

Celá nabídka BIO >>>

EKO

Co byste řekli na drogerii, která je 100% přírodní, neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky a nezatěžuje životní prostředí? Na Rohlíku si můžete vybrat ze široké nabídky ekologických značek jako např. Ecover, Frosch, Weleda nebo Bio-D.

Více ekologické drogerie »