• Vážení zákazníci, v současné době se potýkáme s technickými problémy u našich Rohlík pointů, v tuto chvíli si tak do některých z nich nelze objednat váš nákup.
    Zobrazit více
  • Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více
ZELENÝ ROHLÍK

JAK SE STARÁME O PLANETU?

Naším denním chlebem není pouze přinášet lidem lepší jídlo, ale i starat se o planetu, která nám tyto dary poskytuje. Pomáhat ekologii pro nás není jen trendy marketing, je to naše dlouhodobá strategie a obrovská hodnota, za kterou si stojíme.

 

ROZVOZ

 

  • Jedno auto doveze 11 nákupů po předem promyšlené trase. Jak by přírodu zatížilo 11 aut, co vyrazí nakoupit? Dost. Naštěstí je tu Rohlík, který zvládne rozvoz 11 nákupů najednou!

 

 

  • Naše auta jezdí na CNG a v našem vozovém parku jsou nově i nákladní elektrokola, která šetří planetu ještě o kousek více.

 

 

  • Naše nová flotila malých elektrozázraků má už 100 členů a expresně doručuje nákupy po Praze a v Brně.

 

 

  • S výběrem času rozvozu nabízíme i tzv. EKO sloty, které označují, že kurýr bude mít místo vašeho doručení cestou a můžete tak podpořit naši misi za efektivnější a ekologičtější rozvážku.
  • A jak takové EKO sloty poznáte? Stačí při výběru času doručení pátrat po zeleném lístečku.

PRODUKTY A OBALY

 

Jako první retailer nabízíme první funkční řešení nákupů ve Vratných taškách. Tyhle pratelné zázraky jsou vyrobené z recyklovaných plastových lahví, mají až o 80 % menší dopad na životní prostředí a vydrží až 25 nákupů.


ZJISTÍM VÍCE »


Otoč obal v naší nabídce označuje vratné obaly a 100 procentně ekologicky vyrobené výrobky. V této sekci naleznete více než 100 produktů z kategorie trvanlivých potravin, mléčných výrobků, drogerie, nápojů a nezapomínáme ani na vaše čtyřnohé mazlíčky.

OTOČÍM OBAL »

 

Eko obaly naší privátní značky BEZ KOMPROMISU jsou šetrnější k životnímu prostředí (z recyklovatelných a recyklovaných obalů nebo z biologicky rozložitelných materiálů) a produkty jsou často z ekologického zemědělství.

NAKOUPÍM BEZ KOMPROMISU »

 

Značka Miil v našem portfoliu nabízí produkty, jejichž uhlíkovou stopu poctivě neutralizujeme výsadbou stromů a dalšími aktivitami.

VÍCE O MIIL A NEUTRALIZACI UHLÍKOVÉ STOPY »

 

 

NEPLÝTVÁME

 

Třetina všeho vyprodukovaného jídla na světě se vyhodí nebo znehodnotí. My díky Zachraň jídlo vyhazujeme 4× méně jídla než běžné řetězce. Pomozte nám neplýtvat a každý den využijte parádních cen. V této sekci naleznete produkty až s 85% slevou.

 

STANU SE ZÁCHRANÁŘEM »

BUĎTE EKO S ROHLÍKEM

 

EKO domácnost

 

Náš sortiment zahrnuje velké množství produktů, které ohleduplně šetří přírodu.

 

MOJE DOMÁCNOST BUDE EKO »

divider

TIPY NA KAŽDÝ DEN

Na našem blogu jsme pro vás připravili spoustu tipů, jak přistupovat k životu s větším ohledem na ekologii.

 

CO TRÁPÍ VAŠE EKO?

Máte nějaké otázky, jak ekologie v Rohlíku funguje? Něco, co vám nedá spát? Nebo chcete ukázat, jak eko si počínáte vy? Sdílejte své otázky a názory s označením #ekorohlik.