Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Exkluzivní moravská vína

Máme tu nějaké milovníky vína? Ano? Pak vás jistě potěší, že jsme spojili síly s prestižním časopisem WINE & Degustation a jeho Průvodcem nejlepšími víny České republiky 2023-2024. Měsíčník W&D je plný odborníků na slovo vzatých a ve světě vín je naprostou špičkou. Vezmeme vás na procházku po vybraných vinařstvích na Moravě a některá nejlépe hodnocená vína loňského roku si představíme. Vaši favoriti můžou rozeznít přípitek u vás doma už za 60 minut.

Co se vám vybaví, když se řekne Mikulovská vinařská podoblast? Magická Pálava a historický klenot v podobě města Mikulov. Osobitá minerální vína v čele s chloubou tuzemského vinařství – Ryzlinkem vlašským. A také překrásný Lednicko-valtický areál se Salonem vín České republiky ve Valticích.

Vinařství SONBERK vyrábí pouze přívlastková vína. Má historicky jednu z nejkvalitnějších viničních tratí nejen u nás, svou jedinečností snese srovnání i s prestižními evropskými vinicemi. Vína jsou charakteristická výraznou ovocností, šťavnatostí, vysokou mineralitou a originální kořenitostí. SONBERK je zajímavý i z architektonického hlediska unikátní budovou vinařství dle návrhu architekta Josefa Pleskota. Jsme hrdí, že vám můžeme na Rohlíku nabídnout Sonberk Pálava Noble rot –⁠⁠⁠⁠⁠ víno, které vyhrálo v Průvodci nejlepšími víny České republiky 2023-2024 3. místo v kategorii sladká vína.

Díky půdě bohaté na vápník a osobitému lidskému přístupu získávají vína MIKROSVÍN MIKULOV jedinečný charakter. Vlajkovou lodí vinařství je Ryzlink vlašský, který pěstují na nejvýše položených tratích jihozápadního pásu Pálavy. Vinařství získalo titul Vinař roku 2015, 2019 a 2022. V již zmiňovaném Průvodci v kategorii Ryzlink vlašský získal jejich Ryzlink Vlašský Perná Železná 2021 naprosté prvenství. Zajímá vás jeho chuť?