Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Premium pro všechny!

Chcete zažít Rohlík v té nejlepší formě? Nebo ji už znáte a chcete to zase? Teď je ten nejlepší čas – úplně všem totiž rozdáváme Rohlík Premium na měsíc zdarma! Stačí nakoupit s doručením 27. nebo 28. 12. a téměř hned, tedy 29. 12. jste našimi Premium zákazníky! A když už jimi jste? Pak vám dáme měsíc předplatného k dobru úplně gratis!

V Rohlik Premium se můžete těšit na spousty benefitů. Nákupy vám přivezeme přednostně, s garancí v ten samý den a s dopravou vždy zdarma. Čas doručení si vyberete ještě před samotným nákupem. Jen pro vás máme slevy minimálně 15 %, speciální sortiment nebo 4 expresní objednávky měsíčně zdarma. Rok 2023 sice pomalu končí, ale nakupování s výhodami začíná! Tak je poznejte všechny!

 

A jako vždy: Pokud s čímkoli nebudete spokojeni, okamžitě vám vracíme peníze.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

Pokud udělám více objednávek v ten samý den, dostanu i více členství Premium?

 

  • Počet Premium členství se neodvíjí od počtu doručených nákupů, podmínkou je nakoupit s doručením ve dnech 27. nebo 28. 12. Každý, kdo tuto podmínku splní, obdrží měsíc Premium členství gratis!

 

 

Pokud udělám objednávku s doručením jak 27. tak 28. 12. a nakoupím tak oba dva dny, dostanu Premium členství na dva měsíce zdarma?

 

  • V tomto případě obdržíte také jeden měsíc Premium členství zdarma, základní podmínkou je nakoupit s doručením v jednom ze zmíněných dvou dnů, pokud bude doručena objednávka jak 27. a také 28. 12. obdrží zákazník jen jeden měsíc Premium členství zdarma.

 

 

Bude mi Premium členství připsáno ihned po doručení objednávky, pokud jsem splnil podmínku?

 

  • Premium členství bude na účet zákazníka nahráno automaticky jeden den po skončení akce, tedy 29. 12. Ze strany zákazníka tedy není potřeba žádná dodatečná akce.

 

 

Pokud udělám objednávku s doručením 27. nebo 28. 12. do Rohlík Pointu, splním tím také podmínku?

 

  • Ano, i objednávkou do našeho Rohlík Pointu splníte automaticky podmínku pro získání Premium členství na měsíc zdarma!


 

Prodlouží se mi automaticky Premium členství po uplynutí měsíce zdarma?

 

  • Pokud jste Premium členství na měsíc zdarma získali a do této doby jste ho neměli aktivní, členství se automaticky neprodlouží a žádná částka vám stržena navíc nebude. Automatická prolongace platí pouze pro zákazníky s již aktivním Premium členstvím, kteří mají automatickou prolongaci povolenou v jejich zákaznickém profilu.