Vše na letní grilování

Letní grilovačku není radno podceňovat.

Na Rohlíku proto najdete vše, co na nezapomenutelnou zahradní párty potřebujete. Na jednom místě tu na vás čekají vyzrálá masa od vyhlášených lokálních řezníků nebo argentinských pamp, čerstvé ryby i zelenina a veggie varianty pro ty, kteří masu tolik neholdují. A už jsme zmínili chlazené nápoje na spláchnutí a uhlí na podpal? Nakoupíte za tři minuty, bez starostí a procházení regálů a už do dvou hodin vám vše přivezeme až pod rošt.

 
divider

S Romanem Vaňkem o božím mase

Jak vyzrát na dobré maso? To vám v dalším díle našeho nového seriálu poradí Roman Vaněk.

 
divider

Připravte si famózní burger

 

Kvalitní maso je základ!

Vynikajíci mražené maso

Houska musí být poctivá

Pořádně ho dochuťte!

divider

První veggie burger, který chutná jako hovězí

 
Legendární rostlinné maso, které drží chuť i strukturu toho klasického. Obsahuje stejné množství bílkovin, má vyšší výživové hodnoty a není v něm lepek ani sója. A především přispívá k udržitelnosti životního prostředí.
divider

Tajemství úspěchu: správný řez

Každý řez jiná ves. Jeden je vhodný na steak, jiný zase na špíz. Znáte to. Na Rohlíku proto na jednom místě najdete i takové kousky, které byste jinde hledali jen těžko. Ať už hledáte klasiku nebo pátráte po něčem speciálním, naši řezníci vám jistí záda.
 
divider

Tajemství vyzrálého masa

Roman Vaněk si do prvního dílu našeho nového seriálu o božím jídle pozval řezníka Františka Kšánu. Spolu vám vysvětlí,

co je vyzrálé maso i jak vybrat ty pravé řezy na grilování!

 
divider

Na pravé argentinské churrasco

 

Světová špička mezi masy pochází z proslulých argentinských pamp. Krávy se zde pasou na volných pláních, bez hormonálních příkrmů a antibiotik. Výsledkem je vyzrálé, křehké maso s výraznou chutí a nízkým obsahem tuku.

divider

Vyzrálé steaky z českých farem

 
Na rozdíl od jiných druhů masa, je nejlepší hovězí takové, které prošlo procesem staření. Právě během zrání totiž dosahuje vyšší křehkosti, plné, výrazné chuti a typické vůně.
divider

Pořádné maso jen od nejlepších řezníků

The Real Meat Society

 

Paul Day a jeho bio řeznictví stojí proti neetickým velkochovům a vrací se zpět na pastvy. Ať už jde o hovězí ze skotského plemene Aberdeen angus nebo vepřové z českého Přeštíka, vše pochází výhradně od lokálních farmářů a zpod širého nebe.

 
 

Naše maso

 

Nabídka vyhlášeného pražského řeznictví rozhodně není jen o prvorepublikových uzeninách nebo špičkovém masu na burgery. Proto jsme nabídku rozšířili o řádně prorostlé steaky: hovězí z českého plemene čestr a vepřové z přeštického čuníka.

divider

Prémiové vepřové a hovězí maso Qualivo

 
Za luxusním masem z Qualiva nestojí žádný trik. Jen náležitá péče o každé zvíře, respekt k jeho potřebám a špičkové krmivo podle švýcarské receptury. Výsledkem je maso v každém ohledu prémiové.

Seznamte se s Přeštíkem

 
Přeštické prase je české národní zlato. Díky většímu objemu tuku ve svalovině je jeho maso šťavnatější, křehčí a mnohem chutnější.

Je libo pořádnou klobásu?

Dobře naložené maso

divider

Grilujte podle Romana Vaňka

Inspirujte se na grilovačku některým z osvědčených receptů od Romana Vaňka! Všechny ingredience rovnou nakoupíte na jedné, přehledné stránce a za pár sekund tak máte zaděláno na perfektní jídlo z čerstvých a kvalitních surovin.
divider

Největší výběr čerstvých ryb

 
Čerstvých ryb máme přes 30 druhů a vozíme vám je bez přerušení teplotního řetězce. Lovené jsou v mořích a řekách celého světa, tak se nebojte vyzkoušet něco nového.

Na gril jsou celé žhavé

Rybí filety

Nejen ryby plavou v moři

Šetrně chycené, dobře naložené

divider

Grilujte podle Romana Vaňka

Inspirujte se na grilovačku některým z osvědčených receptů od Romana Vaňka! Všechny ingredience rovnou nakoupíte na jedné, přehledné stránce a za pár sekund tak máte zaděláno na perfektní jídlo z čerstvých a kvalitních surovin.
divider

Opečte si kvalitní sýr

Na rošt patří i zelenina

Když nejste na maso

divider

Marinády a omáčky

 

Čerstvé bylinky a koření

divider

Kvalitní lahvinky z naší vinotéky

 

To nejlepší od malých lokálních vinařů

V naší vinotéce naleznete výběrové lahve od vyhlášených, oceňovaných vinařství z Čech a Moravy i špičková vína světové produkce. Tak pozvedněte sklenku i grilovačku o úroveň výš.

Klenoty světových vinic

divider

Vychlazené až ke dveřím

Hned jak vám je dovezeme, můžete je otevřít. Chlazené nápoje vozíme ve speciálním chladicím boxu, takže jsou ihned po doručení skoro jak ze sedmého schodu.

Pivní speciály

Pivní klasika

Nealko hity

 

Jak snoubit jídlo s nápoji?

 
Nevíte, jaké pivo se nejlépe hodí k burgeru, nebo jakým vínem zapít grilovanou kotletku? Naše sommeliérka Maruška vám poradí, jak napárovat jídlo s vínem, pivem i nealkem.
divider

Zařídíme to za vás

Zkuste to bez plastu