Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Milý Ježíšku....

Přemýšlíte každý rok, čím potěšit své děti na Vánoce? Už nemusíte. Rohlík pro vás vytvořil seznam TOP hraček, které si letos bude přát každé dítě pod stromečkem. Na výběr je toho spousta, na Rohlíku najdete hračky pro nejmenší, hity z televize, ale i LEGO, které je sázkou na jistotu pro děti každého věku. Nestresujte se v přeplněných obchodech a nakupte jednoduše hračky na Rohlíku! Už za 120 minut jsou u vás. Jen pozor, zásoby jsou omezené.

Žvatlalové - Znáte z TV

Roztomilí Cheekemees žvatlavové jsou nejlepšími kamarády. Žvatlají spoustu roztomilých věcí. Pokud se nudí, rychle usnou, když je pošimráte po vlasech, opět se probudí. Pokud jim spojíte navzájem vlasy, začnou si spolu povídat. Nasbírejte celou řadu Cheekemees žvatlalů a vyzkoušejte každého z nich. “

Vílí kouzlo, které podpoří fantazii vašeho dítěte

 

Každá malá slečna by chtěla být vílou. Při vytváření kouzelné zahrádky pro víly si děti vyzkouší pěstování rostlinek a podle své fantazie zahrádku dotvoří doplňky, které jsou součástí balení nebo vlastními dekoracemi.

 

Koupit od 319,90 Kč

Robo hračky z budoucnosti

 

Robotické a digitální hračky jsou skvělou zábavou pro děti každého věku. Roboželva umí nejen plavat, ale pohybovat se i na souši. Vypadá dokonale jako živá. Po vhození do vody začne sama plavat, dokáže přitom změnit rychlost i směr. Po třech minutách ve vodě se sama zastaví. Stačí však jen zaklepat na akvárium a želva zase ožije.

 

Koupit od 249,90 Kč