Milý Ježíšku....

Přemýšlíte každý rok, čím potěšit své děti na Vánoce? Už nemusíte. Rohlík pro vás vytvořil seznam TOP hraček, které si letos bude přát každé dítě pod stromečkem. Na výběr je toho spousta, na Rohlíku najdete hračky pro nejmenší, hity z televize, ale i LEGO, které je sázkou na jistotu pro děti každého věku. Nestresujte se v přeplněných obchodech a nakupte jednoduše hračky na Rohlíku! Už za 120 minut jsou u vás. Jen pozor, zásoby jsou omezené.

divider

Žvatlalové - Znáte z TV

 

Roztomilí Cheekemees žvatlavové jsou nejlepšími kamarády. Žvatlají spoustu roztomilých věcí. Pokud se nudí, rychle usnou, když je pošimráte po vlasech, opět se probudí. Pokud jim spojíte navzájem vlasy, začnou si spolu povídat. Nasbírejte celou řadu Cheekemees žvatlalů a vyzkoušejte každého z nich. “

 

Vílí kouzlo, které podpoří fantazii vašeho dítěte

 

Každá malá slečna by chtěla být vílou. Při vytváření kouzelné zahrádky pro víly si děti vyzkouší pěstování rostlinek a podle své fantazie zahrádku dotvoří doplňky, které jsou součástí balení nebo vlastními dekoracemi.

 

Koupit od 319,90 Kč

Robo hračky z budoucnosti

 

Robotické a digitální hračky jsou skvělou zábavou pro děti každého věku. Roboželva umí nejen plavat, ale pohybovat se i na souši. Vypadá dokonale jako živá. Po vhození do vody začne sama plavat, dokáže přitom změnit rychlost i směr. Po třech minutách ve vodě se sama zastaví. Stačí však jen zaklepat na akvárium a želva zase ožije.

 

Koupit od 249,90 Kč

 
divider
 
 

Pouta, Vysvoboď se

Překonejte tři zámky různé obtížnosti a vysvoboďte se z pout. Připoutejte se k sobě, pouta si nasaďte na ruku, kterou nepíšete, vložte do pout ten nejjednodušší zámek a pokuste se ho otevřít. Kdo to vzládne jako první, bere minci s nejvyšším číslem. Jakmile odemkne zámek poslední hráč, všichni si zámky vymění a hra pokračuje dál.

 

Koupit 629 Kč

Detector

Vydejte se po stopách vzácného pokladu. Jeden schová poklad a dva klíče k pokladu, druhý hledá. Nejprve za pomoci detectoru pátrejte po klíči jedna, pak po klíči dva, které je třeba po jejich nalezení nasadit na detector. Pak může začít pátrání po truhličce s diamantem. Detector bude při hledání klíčů i pokladu vydávat zvuky a ukazovat na elektronickém displeji, zda se blížíte nebo vzdalujete od hledaného předmětu.

 

Koupit 899 Kč

divider

LEGO® - nekonečné možnosti pro vaše děti

 

LEGO® pokládá základní kámen tvořivosti, je lekcí mechaniky, která vlastně není vyučováním, a zároveň představuje něco hmatatelného ve světě, který se stále víc přesouvá do virtuálna. Profesor Søren Eilers spočítal, že 6 obyčejných lego kostek s osmi „čudlíky“ je možné nakombinovat celkem 915 miliony způsoby. Takže krabice plná kostiček dává v podstatě nekonečné možnosti.

Zajímá Vás historie značky? Přečtě si článek na našem blogu ZDE.

Vyberte pro své dítě dokonalý dárek z řady LEGO® DUPLO®

 

LEGO® DUPLO®

 

LEGO® DUPLO® je zaměřené na nejmenší děti a jejich vývoj. Učí je rozlišovat tvary, rozvíjet motoriku a tvůrčí myšlení. S pestrobarevnými kostkami mohou stavět budovy, města nebo farmy se zvířátky. Učí se tak i rozlišovat, jaký může být život ve městě nebo na venkově. Ke stavebnicím se vyrábí doplňkové součástky, takže hra vašich dětí bude ještě živější.

 

Koupit od 129 Kč

 
 

LEGO® City

S hrdiny LEGO® City se můžete potkat ve městě, projet se s nimi vlakem nebo pomoci vyřešit různé problémy. Stavebnice LEGO® City dětem ukazuje, jaký je život ve městě, a co všechno v něm mohou zažít. Tato edice LEGO® tedy není jen zábavná, ale děti díky ní poznají mnoho užitečných informací, které se jim budou hodit i v běžném životě.

 

Vybrat »

LEGO® Friends

Se stavebnicí LEGO® Friends si vyhrají zejména holčičky ve věku 5-12 let. Užít si mohou s pěticí kamarádek a zvířátky. Všichni společně žijí v malém městě, kde mají spoustu aktivit. Například pořádají narozeninové oslavy, chodí nakupovat nebo se zkrášlovat do salónu krásy. Díky LEGO® Friends tak děti zažijí skvělé chvíle a spoustu dobrodružství.

 

Vybrat »

divider

LEGO® Classic

 
 
divider

Pro nejmenší

 
 

Medvídek svítící ve tmě

 

Medvídek je skvělý kamarád, se kterým nejsou děti v postýlce nikdy samy. Roztomilý medvídek do dětských postýlek, který ve tmě svítí. Pomůže dětěm snadno usnout, klidně spát a to i těm nejmenším. Když je v pokojíčku tma, svítí jako noční obloha plná hvězd. Děti ho proto ve tmě lehce najdou a cítí se bezpečněji.

 

Koupit za 369 Kč

Legendy se vracejí

Legendární Auto Tatra

 

Legendární plastový náklaďák, který už po několik desetiletí milují nejen děti, ale i jejich rodiče. Bytelná hračka nejen na písek, ale jezdit s ní můžete úplně kdekoli. 

 

Koupit za 699 Kč

 
divider

Když si hrajete, můžete být kýmkoliv

 

Teddies Pokladna s doplňky

Do obchodu už sice nemusíte, ale připomenout si pomocí dětské hry staré dobré časy můžete. Dětská elektronická pokladna s doplňky pro každý správný obchod, se zvukem a světlem.

 

Koupit 399 Kč

 

divider

Kreativní a vzdělávací hry

 
divider

Koupání může být velká zábava

 
 

Pastelky do vany

S pastelkami do vany se vaše koupelna promění každý den v jiný svět. Malují na vanu, obklady i na tělo a děti si s nimi užijí moře legrace. Mohou vytvořit hotová umělecká díla a maminky se nemusí obávat, protože tyto pastelky jdou lehce smýt. Jsou zcela bezpečné, netoxické a hypoalergenní.

 

Koupit »

Vodolepky

Vodolepky stačí namočit a hned jdou lepit na vanu i obklady. Snadno se přesouvají i sundávají, proto mohou děti tvořit stále nové příběhy. Sada obsahuje 12 vodolepek a praktickou síťku s přísavkami. Do ní lze po koupání vodolepky uklidit a tak snadno vyschnou. S vodolepkami budou všechny děti koupání milovat.

 

Koupit »

divider

Deskové hry a puzzle