Jahodová sezóna začíná

Jahodová sezóna oficiálně začíná! A ať už jahodám dáváte přednost se šlehačkou nebo rádi pečete, mějte na paměti, že vždy rozhoduje čerstvost. Proto si dáváme záležet, abychom vám už za šest hodin dodali ty nejčerstvější kousky od lokálních pěstitelů, které ještě ráno spokojeně visely na keříku. Tak se do nich zakousněte!

Rekordmanky v čerstvosti

Jahody z Rohlíku nejezdí přes půl světa, ale pochází od lokálních českých pěstitelů. Ráno na ně ještě posvítí vycházející slunce a než se stačí pořádně rozkoukat, už putují do vaší kuchyně. S krátkou zastávkou v našem skladu. Rychlé? Aby ne, když vám chceme dodat jen ty nejčerstvější.

 

BERRY SERVIS

Česká firma, která své jahody, ostružiny a maliny pěstuje na úrodných polabských polích nedaleko Českého Brodu. Při pěstování využívá zkušeností z Holandska a Anglie, a kromě samotného ovoce najdete v jejím sortimentu i oceňované domácí džemy a pálenice.

 
 

JAHODÁRNA VRAŇANY

Pěstírna navazující na rodinnou tradici funguje už od roku 1998. Na 300 hektarech pěstují řadu celou řadu jahodových odrůd, včetně sazenic a využívají ty nejnovější technologie. Kromě toho se Vraňanech věnují i pěstování dalšího ovoce nebo výrobě džemů.

divider

Rohlík Chef: Jahody na spoustu způsobů

Někdo má rád vdolky, jiný zase jahody. A co člověk, to jiné chuťové preference. Ale dost už s mudrováním, protože Rohlík Chef pro vás připravil báječné recepty. Takové, díky kterým nepřijde ani jahoda nazmar!
divider

Seznamte se s jahodovou smetánkou

Jahody se šlehačkou, to je krmě takřka aristokratická. Tak se nechte zlákat a ušlehejte si nadýchanou dobrotu, která nenechá chladného žádného milovníka jahodových hodů.

Pořádně jim zavařte!

 
Namažte si hlad na chleba vlastnoručně vyrobenou marmeládou! Na Rohlíku vám jistíme záda a všechno vybavení, které k výrobě marmošky potřebujete, pro vás máme pěkně na jednom místě.
 

Nenechte je vyšumět