V čase 00:00 až 02:00 bude probíhat odstávka systémů z důvodu údržby - web a aplikace nemusí být v tomto čase dostupné. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.
Víme, že objednat v pátek může být někdy náročné. Proto jsme vám nově zlevnili dopravu vždy od úterý do čtvrtka. A rovnou o 50 %.

Jahodová sezóna začíná

Jahodová sezóna začíná

Ať už jim dáváte přednost se šlehačkou nebo rádi pečete, u jahod vždy rozhoduje čerstvost. Proto si dáváme záležet, abychom vám už za šest hodin dodali ty nejčerstvější kousky od lokálních pěstitelů, které ještě ráno spokojeně visely na keříku.

Zakousněte se do nich!

Rekordmanky v čerstvosti

Jahody z Rohlíku nejezdí přes půl světa, ale pochází od lokálních českých pěstitelů. Ráno na ně ještě posvítí vycházející slunce a než se stačí pořádně rozkoukat, už putují do vaší kuchyně. S krátkou zastávkou v našem skladu. Rychlé? Aby ne, když vám chceme dodat jen ty nejčerstvější.

 

 

Jahodárna Vraňany

Pěstírna navazující na rodinnou tradici funguje už od roku 1998. Na 300 hektarech pěstují řadu celou řadu jahodových odrůd, včetně sazenic a využívají ty nejnovější technologie. Kromě toho se Vraňanech věnují i pěstování dalšího ovoce nebo výrobě džemů.

Kunratické jahody

V pražských Kunraticích pěstují jahody na 26 hektarech úrodné Průhonické pánve a dávají si záležet, aby se rostlinám dostalo té nejlepší péče. Pěstírna funguje od roku 1993, navazuje na tradici oceňovaného pěstitele Václava Jahoubka a kromě osvědčených odrůd se nebojí ani experimentů.

 
 

Berry Servis

Česká firma, která své jahody, ostružiny a maliny pěstuje na úrodných polabských polích nedaleko Českého Brodu. Při pěstování využívá zkušeností z Holandska a Anglie, a kromě samotného ovoce najdete v jejím sortimentu i oceňované domácí džemy a pálenice.

Ani jahoda nazmar!

 
Každá jahoda není výstavní, ale to neznamená, že by měla skončit v koši. Neděláme z nikoho otloukánka, bereme všechny tak, jak jsou a víme, že každý kousek se bude hrdě bít ve své kategorii. Jedna vás dostane ve sklence Prosecca, druhá zaútočí na solar v plněných knedlících. Které fandíte vy?

Co s těmi výstavními? Recepty od Romana Vaňka.

 

Nebojte se ani těch přirozených. Recepty od Romana Vaňka.

Nenechte je samotné

Dopřejte jim bublinky

Výběrové knedlíky Láznička