Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

DOKÁŽETE SI PŘEDSTAVIT DOBROU SNÍDANI BEZ KVALITNÍCH POTRAVIN?

DOKÁŽETE SI PŘEDSTAVIT DOBROU SNÍDANI BEZ KVALITNÍCH POTRAVIN?
Říká se, že snídaně je základem dne. Ať už to jak chce, důležitá není jen snídaně samotná, ale hlavně to, jsou-li potraviny kvalitní. A přesně s tím vám poradí označení Klasa, díky kterému budete jasně vědět, že tady se na kvalitě nešetřilo. Tak dobré ráno!
divider

JAK VYBRAT KVALITNÍ SUROVINY K SNÍDANI?

 
divider

INSPIRUJTE SE NAŠIMI RECEPTY PRO SKVĚLOU SNÍDANI

Ať už jste spíš na slané, nebo naopak na sladké, s našimi snídaňovými tipy krok vedle neuděláte. Základem jsou kvalitní suroviny a výsledkem pak báječné dobroty, které vám pomohou odstartovat den tak, jako máloco.

Sázená vejce se slaninou

Když nevíte co by, vsaďte na vejce. A rovnou přidejte i trošku kvalitní slaniny. Je to rychlé, dobré a té vůni se po ránu jen tak něco nevyrovná.
 

Tvarohové taštičky s povidly

Povidlová lahoda, která z každého rána udělá událost. Její příprava přitom není žádná věda a ani času příliš nezabere. Zato ta výtečná chuť vám na patře zůstane ještě hodně dlouho.

 

Vaječná omeleta

Vaječná klasika, která nezabere moc času a zvládne ji i kulinářský amatér. Odměnou za vytažení pánve bude výtečná snídaně, která vás nastartuje jako máloco.
 

Nekynuté lívance

Sladká injekce rozespalému organismu, která vás postaví na nohy. Je sice trochu časově náročnější, ale přiznejme si to, času teď máte nejspíš spoustu. Tak pro ho nevyužít k rozmazlování.
 

Toust s vejci a ančovičkami

Odvážnější kombinace pro ty, kteří i po ránu rádi zkouší nové věci. Ale od čeho jsou dny doma, když ne od experimentování. A navíc tak dobrého!