Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Valentýn s Rohlíkem

A jaký je Rohlíkův recept na večer plný lásky? Večeře při svíčkách připravená známými šéfkuchaři, pravé bublinky, pugét jak se patří, skvělej biják z knihovny KVIFF.TV, a pak? ... Pak už to necháme na vás. V naší valentýnské nabídce najdete vše, co je pro dokonalý večer plný lásky potřeba! Tak pojďte oslavovat to nejkrásnější, co na světě je - lásku!

Večeře je jeden ze zlatých hřebů Valentýna! Je libo českou, francouzskou nebo snad thajskou specialitu od předních českých šéfkuchařů? Rezervačku v restauracích si letos dělat nemusíte! V Rohlík Bistro je najdete všechny pohromadě. Tak zapalte svíčky a vyndejte porcelán - za chvíli jsme u vás!

Nevšední dárek a nebo rovnou skvělý plán na valentýnský večer? Cenami ověnčené film, který vás dojmou, pobaví, prostě rozproudí emoce, jak se na svátek zamilovaných sluší a patří? Máme! Darujte měsíční nebo roční předplatné KVIFF.TV s valentýnskou 14% slevou a nebo zkuste štěstí a o jedno ze tří ročních předplatných si zasoutěžte - stačí do 14.2. nakoupit na Rohlíku a pak už jen bedlivě sledovat, jestli budete mezi trojlístkem šťastlivců! S KVIFF.TV teď můžete sledovat nejlepší filmy z celého světa, kdykoli si vzpomenete a v pohodlí domova!