Zabalte si na dovolenou

Zabalte si na dovolenou

Vše pro vaši letní dovolenou

Letní dovolená se blíží a vy ještě nemáte zabaleno, natož nakoupeno? Nepanikařte. Na Rohlíku seženete vše od opalovacích krémů, tělové péče, deodorantů, až po přípravky proti hmyzu a hygienické potřeby. Včetně svačinek, nápojů a jídla na cesty, které si můžete dopřát teplé doslova kdekoliv. A dovolená může začít!
divider

Kosmetické cestovní balíčky

divider

Opalovací krémy, spreje a péče po opalování

 
divider

Sprchové gely a krémy

divider

Výživa pokožky

 
divider

Praktičtí pomocníci

Deodoranty a antiperspiranty

 
divider

Proti hmyzu a klíšťatům

divider

Trafika na Rohlíku

 
Vyberte si z aktuální nabídky časopisů Zabalte si s sebou na dovolenou oblíbené čtení. Vyberte si z aktuální nabídky časopisů. Čtení pro muže, ženy i dětská vydání, které interaktivně zabaví malé děti. Ideální čtení na dovolenou u moře, na deku nebo k vodě či na chalupu. Vyberte si zde »
divider

Zabalte si s sebou jídlo a nápoje

Svačinky

Na zabalení svačiny

Novinka v nabídce Adventure Menu

 
Adventure Menu - Teplé jídlo kdykoliv a kdekoliv Jezdíte pod stan, na kola, k vodě, k moři? Je jedno, kam máte zrovna namířeno. Všude s sebou můžete mít kvalitní a poctivé jídlo, které voní a chutná. Speciální obaly udrží Adventure Menu bez ztráty na kvalitě a trvanlivosti. Díky ohřívacím sáčkům si jídlo jen za použití vody můžete ohřát naprosto kdekoliv. Dopřejte si teplé jídlo, které vás zasytí. Chcete se o Adventure Menu dozvědět víc? Přečtěte si článek na blogu»