Osvěžení na celé léto

Rtuť teploměrů stoupá a s ním i chuť na nějaké parádní letní osvěžení. Tak račte zchladit sebe a své chuťové buňky oblíbenými drinky a dobrotami, co jsme pro vás připravili! Nechybí vyhlášené bublinky, poklady minipivovarů, ani super limonády nebo řemeslná zmrzka.

divider

Chlazené nápoje

 

Když drink, tak chlazený


Chlazené nápoje vám vozíme ve chladicích boxech, umístěných v našich kurýrských vozidlech. Vždy tak budou orosené a rovnou připravené k přípitku. Najdete je pod označením Přivezeme vychlazené.

divider

Prosecco – ozdoba každého večírku

Prosecco je svěží, lehké, nenuceně elegantní… prostě jako Italové sami! To pravé se vyznačuje slámovou barvou, řetízkovým perlením a samozřejmě italským původem. Tak na zdraví!
 

POKLADY Z PROSEKÁRNY


Vyhlášená pražská Prosekárna je pro nás velmi důležitým podnikem. Nabízí totiž perly italských vinic z rodinných vinařství oblasti Valdobbiadene, které si tak můžete vychutnat v pohodlí domova, kdykoliv se vám zamane!

divider

BARMANSKÁ ESENCE

 

Pusťte se do míchání drinků! S těmito jich doma zvládnete spoustu a většinu z nich připravíte vmžiku! Vyzkoušejte třeba drink Opilý Rohlík, kterou vytvořila brněnská partička barmanů z Baru, který neexistuje speciálně pro Rohlik.cz. 

 

GIN + TONIC BOHEMSCA

Bohemsca Tonic jalovec a citron 200 ml zdarma k nákupu jakékoliv láhve Beefeater 0,7l.

 

Martini koktejl

divider

LÁSKA K CHMELU

 

Chléb národa, tekutá večeře, hořký mok zlatavý… Pivo bude vždycky tím nejlepším lékem na uhašení žízně.

divider

NA OVOCNÉ VLNĚ

 

Co osvěží lépe než čerstvé ovoce? Snad jen to, které můžete nalít do sklenky a přidat k němu pár kostek ledu. Následující drinky to jen potvrzují. 

divider

OSVĚŽENÍ Z PŘÍRODY

 

Na Rohlíku nabízíme čerstvě sklizenou, sezónní zeleninu a ovoce z českých polí. A tomu třeba i skvělé, již hotové saláty, které vám ušetří (nejen) čas!

divider

TO BUDE POLÍZANICE

 

Léto bez zmrzliny, to je jako vánoční trh bez svařáku.