Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Osvěžení na celé léto

Přichystali jsme pro vás další várku těch nejlahodnějších drinků pro horké letní dny i noci. Vězte, že zásobené těmito skvělými moky, vás vysoké teploty nezaskočí. Tak šup s nimi do lednice!

Letní osvěžení z Baru, který neexistuje

Brněnská parta barmanů, která v centru moravské metropole provozuje stylový bar newyorského střihu. Právě tam připravují ty nejlepší koktejly široko daleko a na stejném místě vznikl i tenhle speciální drink Opilý Rohlík, namíchaný pouze pro nás.
 

Nepostradatelná bible barmanů

Zajímá vás barová kultura? Chcete umět namíchat vyladěné drinky? Představujeme vám Tekutou kuchařku pro všechny, co zajímá tekutá gastronomie. Dohromady ji dala brněnská parta, která stojí za místními vyhlášenými centry nočního života. Najdete zde nejen spoustu receptů, ale i tipy, triky a informace z barového zákulisí a přístup k videonávodům.

divider

Co je hořké, to je dobré

 
Ať už holdujete nealku nebo si rádi dopřejete něco trochu tvrdšího, tohle dynamické duo vám kryje záda. Američtější drink než Jim Beam byste pohledali a více než 235 let tradice značky Schweppes taky stojí za hřích. A obojí ve slevě!

Jim Beam & Ginger

Ingredience:

4 cl Jim Beam White

20 cl Schweppes Ginger Ale

1/8 limety

led

 

Postup:

  • • naplňte sklenici ledem
  • • přidejte 4cl Jim Beam White
  • • dolijte Schweppes Ginger Ale
  • • lehce promíchejte
  • • ozdobte limetou
 
divider

Poctivé hrušky od pana Barona

 
Destiláty z jižních Čech, inspirované životním příběhem barona Hildpranta a s láskou vyráběné pod dohledem mistra destilatéra Václava Šitnera. Harmoničtější ovocnou pálenku byste pohledali!
divider

K šesti Birellům termo taška zdarma

 
Jak to píšeme, tak to je. Pokud si koupíte šest kousků nealko pivka Birell nebo šest kousků Birell limonád, dostanete od nás vyletněnou termo tašku jako dárek. Nemusíte se tak bát, že vám drink zteplá a bude se hodit leda na ozdobu.
divider

Umíchejte si drink v rytmu rumby

Brněnský Bar, který neexistuje připravil speciálně pro Rohlík další vyletněný drink. Tentokrát jde o nápoj s názvem Woody Fizz, který potěší hlavně milovníky Havany, grilovaček a kubánských rytmů.
 
divider

Aperitiv s francouzským šarmem

 
Lillet Blanc se vyrábí ve Francii a pochází z malé vesnice Podensac. Tento aperitiv je na bázi vína, které tvoří 85 % směsi a zbytek tvoří kombinace deseti ovocných likérů. Lze ho pít jak samotný, tak v míchaném drinku.
divider

KDYŽ LÉTO VOLÁ PO OSVĚŽENÍ

Lillet Blanc je základním prvkem dalšího z našich speciálních letních drinků, Mediterranean Pleasure. Byl vytvořen na míru autentickým chutím Středomoří. Geniální barmané z brněnského Baru, který neexistuje totiž znají vaše přání ještě než je vyslovíte. A proto vězte, že vám jeho osvěžující a netradiční chuť zpestří každé letní odpoledne.

 
divider

Malí vinaři, velká radost

 
U nás v Rohlíku nedáme dopustit na kvalitní vína. Preferujeme malé české a moravské vinaře, kteří sklízí nejen révu, ale i nejrůznější oceněnění. Tak si probrouzdejte naši vinotéku, určitě si vyberete!
 
Všechna vína pro vás vybírá Marie Maštalířová, která má u nás v Rohlíku na starost nápoje, ale především je držitelkou Certifikátu Sommeliera a členkou Asociace Sommelierů ČR. Na vínu ji baví hlavně jeho rozmanitost, krása a elegance. Proto se mu také věnuje už víc než deset let a jen tak nepřestane.

Vína plná vášně

 

Se svými 20 vinařskými oblastmi je Itálie jedním z největších producentů vína na světě a její vinná produkce patří v současnosti k té nejpopulárnější na světě. Réva roste v různých klimatických podmínkách takřka po celé zemi, což vínům dodává na rozmanitosti. Najdete tu lehká vína, stejně jako plná a výrazná.

divider

Prosecco – ozdoba každého večírku

 
Prosecco je svěží, lehké, nenuceně elegantní… prostě jako Italové sami! To pravé se vyznačuje slámovou barvou, řetízkovým perlením a samozřejmě italským původem. Tak na zdraví!
 

POKLADY Z PROSEKÁRNY


Vyhlášená pražská Prosekárna je pro nás velmi důležitým podnikem. Nabízí totiž perly italských vinic z rodinných vinařství oblasti Valdobbiadene, které si tak můžete vychutnat v pohodlí domova, kdykoliv se vám zamane!

divider

Začněte věřit na zázraky

 
Tahle parta profíků z Baru, který neexistuje má ráda barvy, chutě a kvalitu. Zato nemá ráda kompromisy a zbytečnou chemii. To se projevuje i na jejich limonádách, které chutnají… prostě zázračně!