Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Osvěžení na celé léto

Přichystali jsme pro vás další várku těch nejlahodnějších drinků pro horké letní dny i noci. Vězte, že zásobené těmito skvělými moky, vás vysoké teploty nezaskočí. Tak šup s nimi do lednice!

 

Když drink, tak chlazený


Chlazené nápoje vám vozíme ve chladicích boxech, umístěných v našich kurýrských vozidlech. Vždy tak budou orosené a rovnou připravené k přípitku. Najdete je pod označením Přivezeme vychlazené.

divider

Lehký drink s těžkým jménem

 
 
Cointreau Fizz [kuantró fiz] je lehký osvěžující drink, jehož základem je francouzský pomerančový likér prémiové kvality. Lehké je nejenom jeho složení (limetka, soda, likér), ale i jeho příprava, kterou zvládne opravdu každý. Nechte se unést lehkostí drinku Cointreau Fizz [kuantró fiz] i vy!
divider

Gordon's Gin & Tonic

Ingredience: 4cl Gordon's London Dry Gin 20cl tonicu (Schweppes Indian tonic) 1/8 limety led Postup: naplňte sklenici ledem přidejte 4cl ginu Gordon's dolijte kvalitním tonicem lehce promíchejte ozdobte dílkem limety
 
divider

Spojení kouře a koření

 
Ochutnejte skvělý drink Johnnie & Ginger. Spojení kouře a koření, připravené z jedinečného mixu whisky a zázvoru. Po ochutnání Vaše chuťové pohárky podlehnou příjemným kouřovým tónům Johnnie Walker a sladké oslnivé chuti zázvoru.

Johnnie Walker Ginger Highball

Ingredience:

4 cl Johnnie Walker Red Label

20 cl Schweppes Ginger Ale

1/8 limety

zázvor

led

 

Postup:

  • • naplňte sklenici ledem
  • • přidejte 4cl whisky Johnnie Walker Red Label
  • • dolijte Schweppes Ginger Ale
  • • lehce promíchejte
  • • ozdobte dílky zázvoru a limetou
 
divider

Dej si drink do kokosu

 
Již jste slyšeli o rumu Malibu? Malibu se vyrábí výhradně na Barbadosu unikátní kombinací tradičních i moderních procesů a stal se nejoblíbenějším bílým karibským rumem s třtinovým cukrem a přírodní kokosovou chutí. Díky této kombinaci má vynikající nenapodobitelnou chuť. Díky nízkému obsahu alkoholu se rovněž příjemně popíjí.
divider

Aperitiv s francouzským šarmem

 
Lillet Blanc se vyrábí ve Francii a pochází z malé vesnice Podensac. Tento aperitiv je na bázi vína, které tvoří 85 % směsi a zbytek tvoří kombinace deseti ovocných likérů. Lze ho pít jak samotný, tak v míchaném drinku. Od nás teď dostanete tonik jako dárek. Tak vyzkoušejte.
divider

Malí vinaři, velká radost

 
U nás v Rohlíku nedáme dopustit na kvalitní vína. Preferujeme malé české a moravské vinaře, kteří sklízí nejen révu, ale i nejrůznější oceněnění. Tak si probrouzdejte naši vinotéku, určitě si vyberete!
 
Všechna vína pro vás vybírá Marie Maštalířová, která má u nás v Rohlíku na starost nápoje, ale především je držitelkou Certifikátu Sommeliera a členkou Asociace Sommelierů ČR. Na vínu ji baví hlavně jeho rozmanitost, krása a elegance. Proto se mu také věnuje už víc než deset let a jen tak nepřestane.

Vína plná vášně

 

Se svými 20 vinařskými oblastmi je Itálie jedním z největších producentů vína na světě a její vinná produkce patří v současnosti k té nejpopulárnější na světě. Réva roste v různých klimatických podmínkách takřka po celé zemi, což vínům dodává na rozmanitosti. Najdete tu lehká vína, stejně jako plná a výrazná.

divider

Prosecco – ozdoba každého večírku

 
Prosecco je svěží, lehké, nenuceně elegantní… prostě jako Italové sami! To pravé se vyznačuje slámovou barvou, řetízkovým perlením a samozřejmě italským původem. Tak na zdraví!
 

POKLADY Z PROSEKÁRNY


Vyhlášená pražská Prosekárna je pro nás velmi důležitým podnikem. Nabízí totiž perly italských vinic z rodinných vinařství oblasti Valdobbiadene, které si tak můžete vychutnat v pohodlí domova, kdykoliv se vám zamane!

divider

Začněte věřit na zázraky

 
Tahle parta profíků z Baru, který neexistuje má ráda barvy, chutě a kvalitu. Zato nemá ráda kompromisy a zbytečnou chemii. To se projevuje i na jejich limonádách, které chutnají… prostě zázračně!