Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Osvěžení na celé léto

Přichystali jsme pro vás další várku těch nejlahodnějších drinků pro horké letní dny i noci. Vězte, že zásobené těmito skvělými moky, vás vysoké teploty nezaskočí. Tak šup s nimi do lednice!

Umíchejte si letní osvěžení

Brněnská parta barmanů, která v centru moravské metropole provozuje stylový bar newyorského střihu. Právě tam připravují ty nejlepší koktejly široko daleko a na stejném místě vznikl i tenhle speciální drink Opilý Rohlík, namíchaný pouze pro nás.
 
divider

Svěřte se růžovému ginu v lahvi

 
Tenhle britský gin plní přání. Konkrétně vaše přání, týkající se kvalitního drinku. Inspiruje se receptem z 19. století a každý lok je plný chuti malin, jahod a červeného rybízu. Chin chin!

Gordons Pink Gin & Tonic

Zkuste osvěžující jemnou chuť ovoce v podobě Gordons Pink G&T. Drink, který je ideálním pro start Vašeho večera stráveného společně s kamarády. Chcete přidat tomuto drinku trochu twistu, přidejte do něj prosecco a dopřejte si jedinečný zážitek. Dáte si?

Ingredience:

4cl Gordon's Pink

20cl tonicu (Schweppes Indian tonic)

jahody nebo maliny

led

 

Postup:

  • • naplňte sklenici ledem
  • • přidejte 4cl ginu Gordon's Pink
  • • dolijte kvalitním tonicem
  • • lehce promíchejte
  • • přidejte jahody nebo maliny
 
divider

Dejte si do nosa, kokosa

 
Při zmínce o Malibu zbystří nejeden milovník kokosu a kvalitních likérů. A díky Rohlíku se do letní atmosféry ostrova Barbados můžete přenést i vy. Tak na zdraví!
divider

Když si rum podá ruku s whisky

 
Ať už jste spíše fanoušky poctivého rumu z Dominikánské republiky, nebo skotské whisky, Rohlík vám jistí záda. Dopřát si můžete Brugal Ańejo, který zraje 2–5 roky v dubových sudech po bourbonu, nebo populární The Famous Grouse s více než stoletou historií.
divider

Cidery od nejlepšího táty

 
Řemeslné cidery z Tátova sadu se vyrábí ve středočeské Líšnici. Právě tady totiž zakotvil Jan Abt se svou rodinou. A s vidinou poctivého českého cideru a ekologického hospodářství. Ochutnejte výsledek!
divider

Ovoce, co je cool

 
Když udeří vedra, ovocné pivíčko přijde vhod. Ať už preferujete verzi s alkoholem, nebo raději bez, Staropramen Cool vám nabízí širokou škálu příchutí i osvěžení. Tak na zdraví!
divider

Pivní hvězda z Úval

 
Chuť a kvalita piva začíná na poli. Proto v pivovaru Libertas vaří to své jen z kvalitních surovin. A výsledek stojí za to! Ať už jste spíš na ALE, ležák nebo dáváte přednost Weizenu, tady si přijdete na své.
divider

Hezky český chmel

 
Pivo je českým národním sportem, říká se. U nás si můžete vyzkoušet hned tři disciplíny. A z toho jednu i bez alkoholu – to aby se vám z toho sportování hned nezamotala hlava. Pijte klidně s Mírou, ale hlavně s rozumem!
divider

Pivní klenot ze sídláku

 
Že na sídlišti nemůže vzniknout kvalitní pivo? V pivovaru Lužiny by si zajisté dovolili nesouhlasit. Jejich piva už dávno pronikla za hranice pražské čtvrti a hrdě šíří pivní osvětu nejen na hudebních festivalech.
divider

Víno s moravskými kořeny

 
Tenhle Cibulka se za svoje moravské kořeny nestydí. Ještě aby jo, když jsou jeho vína ověnčená řadou prestižních ocenění a sbírají pochvalné reakce po celém světě. Tak ochutnejte i vy!
divider

Malí vinaři, velká radost

 
U nás v Rohlíku nedáme dopustit na kvalitní vína. Preferujeme malé české a moravské vinaře, kteří sklízí nejen révu, ale i nejrůznější oceněnění. Tak si probrouzdejte naši vinotéku, určitě si vyberete!
 
Všechna vína pro vás vybírá Marie Maštalířová, která má u nás v Rohlíku na starost nápoje, ale především je držitelkou Certifikátu Sommeliera a členkou Asociace Sommelierů ČR. Na vínu ji baví hlavně jeho rozmanitost, krása a elegance. Proto se mu také věnuje už víc než deset let a jen tak nepřestane.
divider

Začněte věřit na zázraky

 
Tahle parta profíků z Baru, který neexistuje má ráda barvy, chutě a kvalitu. Zato nemá ráda kompromisy a zbytečnou chemii. To se projevuje i na jejich limonádách, které chutnají… prostě zázračně!
divider

Splněný limonádový sen