Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.
Osvěžení na celé léto

Přichystali jsme pro vás další várku těch nejlahodnějších drinků pro horké letní dny i noci. Vězte, že zásobené těmito skvělými moky, vás vysoké teploty nezaskočí. Tak šup s nimi do lednice!

 

Když drink, tak chlazený


Chlazené nápoje vám vozíme ve chladicích boxech, umístěných v našich kurýrských vozidlech. Vždy tak budou orosené a rovnou připravené k přípitku. Najdete je pod označením Přivezeme vychlazené.

divider

Lehký drink s těžkým jménem

 
 
Cointreau Fizz [kuantró fiz] je lehký osvěžující drink, jehož základem je francouzský pomerančový likér prémiové kvality. Lehké je nejenom jeho složení (limetka, soda, likér), ale i jeho příprava, kterou zvládne opravdu každý. Nechte se unést lehkostí drinku Cointreau Fizz [kuantró fiz] i vy!
divider

Gordon's Gin & Tonic

Ingredience: 4cl Gordon's London Dry Gin 20cl tonicu (Schweppes Indian tonic) 1/8 limety led Postup: naplňte sklenici ledem přidejte 4cl ginu Gordon's dolijte kvalitním tonicem lehce promíchejte ozdobte dílkem limety
 
divider

Spojení kouře a koření

 
Ochutnejte skvělý drink Johnnie & Ginger. Spojení kouře a koření, připravené z jedinečného mixu whisky a zázvoru. Po ochutnání Vaše chuťové pohárky podlehnou příjemným kouřovým tónům Johnnie Walker a sladké oslnivé chuti zázvoru.

Johnnie Walker Ginger Highball

Ingredience:

4 cl Johnnie Walker Red Label

20 cl Schweppes Ginger Ale

1/8 limety

zázvor

led

 

Postup:

  • • naplňte sklenici ledem
  • • přidejte 4cl whisky Johnnie Walker Red Label
  • • dolijte Schweppes Ginger Ale
  • • lehce promíchejte
  • • ozdobte dílky zázvoru a limetou
 
divider

Dej si drink do kokosu

 
Již jste slyšeli o rumu Malibu? Malibu se vyrábí výhradně na Barbadosu unikátní kombinací tradičních i moderních procesů a stal se nejoblíbenějším bílým karibským rumem s třtinovým cukrem a přírodní kokosovou chutí. Díky této kombinaci má vynikající nenapodobitelnou chuť. Díky nízkému obsahu alkoholu se rovněž příjemně popíjí.
divider

Aperitiv s francouzským šarmem

 
Lillet Blanc se vyrábí ve Francii a pochází z malé vesnice Podensac. Tento aperitiv je na bázi vína, které tvoří 85 % směsi a zbytek tvoří kombinace deseti ovocných likérů. Lze ho pít jak samotný, tak v míchaném drinku. Od nás teď dostanete tonik jako dárek. Tak vyzkoušejte.
divider

Malí vinaři, velká radost

 
U nás v Rohlíku nedáme dopustit na kvalitní vína. Preferujeme malé české a moravské vinaře, kteří sklízí nejen révu, ale i nejrůznější oceněnění. Tak si probrouzdejte naši vinotéku, určitě si vyberete!
 
Všechna vína pro vás vybírá Marie Maštalířová, která má u nás v Rohlíku na starost nápoje, ale především je držitelkou Certifikátu Sommeliera a členkou Asociace Sommelierů ČR. Na vínu ji baví hlavně jeho rozmanitost, krása a elegance. Proto se mu také věnuje už víc než deset let a jen tak nepřestane.

Vína plná vášně

 

Se svými 20 vinařskými oblastmi je Itálie jedním z největších producentů vína na světě a její vinná produkce patří v současnosti k té nejpopulárnější na světě. Réva roste v různých klimatických podmínkách takřka po celé zemi, což vínům dodává na rozmanitosti. Najdete tu lehká vína, stejně jako plná a výrazná.

divider

Prosecco – ozdoba každého večírku

 
Prosecco je svěží, lehké, nenuceně elegantní… prostě jako Italové sami! To pravé se vyznačuje slámovou barvou, řetízkovým perlením a samozřejmě italským původem. Tak na zdraví!
 

POKLADY Z PROSEKÁRNY


Vyhlášená pražská Prosekárna je pro nás velmi důležitým podnikem. Nabízí totiž perly italských vinic z rodinných vinařství oblasti Valdobbiadene, které si tak můžete vychutnat v pohodlí domova, kdykoliv se vám zamane!

divider

Začněte věřit na zázraky

 
Tahle parta profíků z Baru, který neexistuje má ráda barvy, chutě a kvalitu. Zato nemá ráda kompromisy a zbytečnou chemii. To se projevuje i na jejich limonádách, které chutnají… prostě zázračně!