Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Masopust na Rohlíku🍖

Masopust – tradiční svátek, během kterého si naši předkové dopřávali vydatnou hostinu a chystali se na čtyřicetidenní půst. Taková zabijačka je krásným příkladem udržitelného přístupu k masu, protože se využije téměř každá část zvířete. Jitrnice od řezníka Kloudy bez přidaných látek, vepřová kolena sous–⁠⁠⁠⁠⁠vide a další pochoutky z poctivých farem si můžete dopřát i vy. Už za hodinku a v té nejlepší kvalitě!

Protože jste na Rohlíku, buďte si jistí, že vám naservírujeme tu nejčistší podobu jitrnic, která se dá pořídit. České řeznictví Maso Klouda je vyrábí podle tradiční receptury a jen z kvalitního vepřového masa bez přidaných látek. U Dolejších se zase můžete těšit na jelita, která se dělají přesně tak jako dříve – z různých částí vepřového masa, krve a krup. Poté se do směsi přidá už jen sůl a aromatické koření.

Jitrničky, jelita i prejty z českého řeznictví a uzenářství U Dolejších pochází z velké části od českých farmářů a uzeniny jsou vyráběny podle tradičních prvorepublikových receptur. Filozofie společnosti je postavena na třech pilířích, a to vítat nové trendy, ctít poctivé řeznické řemeslo a vážit si lidské práce.