S Rohlíkem vás nemoc neohrozí

S Rohlíkem vás nemoc neohrozí

Je to tu! Zima, vlezlé počasí a všudypřítomné viry, které na vás prskají kolegové v práci a spolucestující v tramvaji. Nenechte se zdolat chřipkou a nachlazením. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak posílit imunitu v zimním období. Na Rohlíku najdete spoustu svěžího ovoce, léčivých bylinek, čajů a superpotravin pro posílení imunity. A pokud vás přece jenom nějaká nemoc zdolá, můžete si nechat přivézt nákup až ke dveřím včetně vydatných polévek a vývarů, které vás nakopnou.

 

 

divider

Nadopujte se pořádnou dávkou vitamínů

Chcete-li v zimě odolat všem bacilům a vybudovat si pevnou imunitu, vsaďte na čerstvé ovoce. Nejvíce vitamínů najdete v citrusech, ale také v kiwi, hroznovém vínu, granátovém jablku nebo papáji.
 

Doplňte vitamíny z čerstvých džusů

Nedokážete se přimět jíst pravidelně čerstvé ovoce? Objevte kouzlo čerstvých džusů Ugo, Limeñita nebo Rio Fresh, jsou plné vitamínů a chutnají skvěle.
divider

Nejlepší je se pořádně zahřát

 
divider

Lepší je to čerstvé? Souhlasíme...

divider

Polívka je grunt

 
 

Polévka jako od maminky

 

Základem jsou poctivé suroviny bez zbytečné chemie a konzervantů. I přes to vám naše polévky v lednici vydrží díky šokovému zchlazení krátce po svém uvaření. Tak dobrou chuť!
Cena od 69,90 Kč

Vývar, který vás postaví na nohy

 

Už naše babičky říkávaly, že vývar je nejlešpí lék na nemoc. Svatá pravda! Poctivý slepičí, hovězí nebo zeleninový vývar zabírá na kdeco!
Cena od 69,90 Kč

divider

Na dobré spaní a do čaje

divider