Nejlepší pekárna ve městě
U nás v Rohlíku najdete pečivo od těch nejlepších pekařů z okolí! Několikrát denně nám ho pečou čerstvé přímo v pekárně a my vám ho už do 120 minut dovezeme křupavé až ke dveřím! Ochutnejte třeba voňavý chleba s vypečenou kůrkou z Antonínova pekařství a od Kabáta, legendární kváskový chleba z Esky nebo křupavé rohlíky a voňavé koláče z naší rohlíkovské pekárny.
 

 

Antonínovo pekařství

Kdo by nemiloval Antonínovo pekařství a jejich voňavé chleby s křupavou vypečenou kůrkou? Na Rohlíku můžete každý den nakoupit čerstvé chleby, rohlíky a různé druhy koláčů, které zavážíme dvakrát denně (brzy ráno a odpoledne) čerstvé přímo z Antonínova pekařství na Karlíně. Během pár hodin si tak můžete vychutnat čerstvé pečivo přímo u vás doma.

Merhautovo pekařstvíRodinné pekařství, které se pyšní poctivou a kvalitní řemeslnou prací. Pekaři z Merhautova pekařství spojují tradiční výrobu a lásku k řemeslu a pečou ten nejlepší chleba, který vám provoní celý byt. Čerstvý chleba k nám dováží 2x denně a vy si ho tak můžete vychutnat po celý den.

Tajný tip na víkend: objednejte si ráno s nákupem čerstvě upečené křupavé rohlíky a zpříjemněte si víkendovou snídani.
 

 

Pekárna KabátKabátův pecen s vypečenou kůrkou, kroucený rohlík, moravské koláče nebo celozrnné housky. To je Pekárna Kabát, rodinná pekárna, ve které se poctivě udržuje pekařské řemeslo a tradiční receptury. Každý kousek pečiva projde rukama pekaře. Do Rohlíku nám vozí dvakrát denně čerstvé pečivo, které vám ten samý den dovezeme až ke dveřím. A na Vánoce vám přivezeme i poctivé hotové cukroví a vánočky.

EskaChleba z pražské Esky je vyhlášený široko daleko. A víte proč? Protože má kůrku, která nemůže být víc křupavější. Je ručně vyráběný z třífázového kvasu, žitné a pšeničné mouky, vody a kmínu. Peče se v peci na bukovém dřevu – má vláčnou střídku a tmavě vypečenou křupavou kůrku s nenapodobitelnou vůní ohně. Mouku na chleba kupují pekaři v bio mlýně PRO-BIO.

Chleba z Esky koupíte na Rohlíku vždy od neděle do středy. Zavážíme ho každý den čerstvý přímo z pekárny Eska a ten samý den ho rozvážíme rovnou k vám domů.
 

Každých 10 minut čerstvé pečivo z naší pekárny

 

Náš pekař Karel J. peče s kolegyněmi v naší pekárně každý den nepřetržitě čerstvé pečivo. Žádné rozmrazované polotovary u nás nehledejte. Každý den nám Merhautovo pekařství dováží čerstvá těsta, ze kterých v naší pekárně upleteme housky a uválíme rohlíky a ty se pečou každých 10 minut přímo na vaši objednávku. Každý den si tak můžete pochutnat na opravdu čerstvém a křupavém pečivu, jako jsou rohlíčky, housky, koláče nebo hamburgerové housky. 

 

 
 

Poctivé ingredience a ruční výroba

 

V jednoduchosti je krása a u pečiva to platí dvojnásob. Opravdu dobrý chleba poznáte tak, že byl upečen jen z několika, ale za to poctivých ingrediencí. Takový chleba se nevyrábí z rozmražovaného polotovaru, ale z kvásku a čerstvého těsta, které uhnětl pekař přímo svými rukami. Je krásně propečený tak, aby měl pořádnou kůrčičku a vydržel čestvý třeba i týden. To samé platí i pro další druhy pečiva, které na Rohlíku najdete.