Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Nejlepší pekárny v Praze na Rohlik.cz

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo mít všechny oblíbené pekárny na jednom místě?
Vedle pekařství Merhaut a Kabát můžete na Rohlíku nakoupit nově oblíbené pečivo z Antonínova pekařství. A to není všechno!
Tento týden přidáváme ještě Esku, a teď už konečně můžeme říct, že máme nejlepší pekárnu v Praze a okolí.

EskaChleba z pražské Esky je vyhlášený široko daleko. Je ručně vyráběný z třífázového kvasu, žitné a pšeničné mouky, vody a kmínu. Peče se v peci na bukovém dřevu – má vláčnou střídku a dotmava vypečenou křupavou kůrku s nenapodobitelnou vůní ohně. Mouku na chleba kupují pekaři v bio mlýně PRO-BIO.

Chleba z Esky koupíte na Rohlíku vždy od neděle do středy. Zavážíme ho vždy 2x denně čerstvý přímo z pekárny Eska a ten samý den ho rozvážíme rovnou k vám domů.

Banner Banner

Antonínovo pekařstvíKdo by nemiloval Antonínovo pekařství a jejich voňavé chleby s křupavou vypečenou kůrkou?

Na Rohlíku můžete každý den nakoupit čerstvé chleby, rohlíky a různé druhy koláčů, které zavážíme vždy 2x denně čerstvé přímo z Antonínova pekařství na Karlíně.
Během pár hodin si tak můžete vychutnat čerstvé pečivo přímo u vás doma.

Merhautovo pekařstvíVěděli jste, že v Rohlíku máme na skladě vlastní pekárnu, ve které každý den pečeme čerstvé housky, rohlíku, koláče a další dobroty z Merhautova pekařství?
Každý den pečeme 21 druhů pečiva z čerstvého těsta, které nám dodává Merhautovo pekařství. A na Vánoce budeme péct i vlastní čerstvou vánočku.

Tajný tip na víkend: objednejte si ráno s nákupem čerstvě upečené křupavé rohlíky
k snídani. Více zde: https://www.rohlik.cz/tema/pekarna

Pekárna KabátKabátův pecen s vypečenou kůrkou, kroucený rohlík, moravské koláče nebo pořádné hamburgerové bulky, to je Pekárna Kabát.

Do Rohlíku nám vozí každý den čerstvé pečivo, které vám ten samý den dovezeme až ke dveřím. A na Vánoce vám přivezeme i poctivé hotové cukroví a vánočky.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK