Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Německé potraviny na Rohlíku

Za kvalitními německými potravinami už nemusíte jezdit za hranice

 V létě jsme se vás na našem Facebooku ptali, jestli byste na Rohlíku uvítali německé potraviny a produkty, pro které si často jezdíte za hranice. A protože na naši otázku přišla spousta pozitivních reakcí, rozhodli jsme se do našeho sortimentu postupně zařazovat německé potraviny, které mají stejnou kvalitu jako v Německu. Od teď můžete na Rohlíku nakupovat německé potraviny a zapomenout na zdlouhavé cestování za hranice.

Mléčné výrobky nejvyšší kvality

O mléčné výrobky jste si v komentářích na Facebooku psali nejvíc a není se čemu divit. Mléčné produkty mají v Německu dlouhou tradici a těší se vysoké kvalitě. Vybrali jsme pro vás jen takové značky a dodavatele, u kterých máme ověřeno, že nám dodávají své výrobky ve stejné kvalitě jako na německý trh.

Vaše oblíbená značka Müller

Značka Müller patří v kategorii mléčných výrobků k vašim nejoblíbenějším. Vynikající jogurty, dezerty, mléčné nápoje a rýže nám Müller dodává ve stejné kvalitě jako na německý trh. Kompletní výběr najdete tady.

 

Další produkty značky Müller »