Německé potraviny na Rohlíku

Za kvalitními německými potravinami už nemusíte jezdit za hranice

 V létě jsme se vás na našem Facebooku ptali, jestli byste na Rohlíku uvítali německé potraviny a produkty, pro které si často jezdíte za hranice. A protože na naši otázku přišla spousta pozitivních reakcí, rozhodli jsme se do našeho sortimentu postupně zařazovat německé potraviny, které mají stejnou kvalitu jako v Německu. Od teď můžete na Rohlíku nakupovat německé potraviny a zapomenout na zdlouhavé cestování za hranice.

divider

Mléčné výrobky nejvyšší kvality

 

O mléčné výrobky jste si v komentářích na Facebooku psali nejvíc a není se čemu divit. Mléčné produkty mají v Německu dlouhou tradici a těší se vysoké kvalitě. Vybrali jsme pro vás jen takové značky a dodavatele, u kterých máme ověřeno, že nám dodávají své výrobky ve stejné kvalitě jako na německý trh.

Vaše oblíbená značka Müller

Značka Müller patří v kategorii mléčných výrobků k vašim nejoblíbenějším. Vynikající jogurty, dezerty, mléčné nápoje a rýže nám Müller dodává ve stejné kvalitě jako na německý trh. Kompletní výběr najdete tady.

 

Další produkty značky Müller »

 
divider

Poctivé německé jogurty a mléčné výrobky

divider

Prvotřídní uzeniny z Německa

 
 

Německé bratwursty s bramborovo-hořčicovým salátem

 

Občas je potřeba trošku hřešit. A o německé kuchyni to platí dvojnásob. Zapomeňte pro jednou na počítání kalorií a vychutnejte si vynikající pečené bratwursty s pravým německým bramborovým salátem. Nezaberou vám víc než 30 minut, recept najdete tady. Kompletní recept ZDE.

divider

To nejlepší pro vaše děti

 

Zdraví našich dětí je nejdůležitější. A protože si do Německa často jezdíte pro kvalitní dětské přesnídávky a jídla, připravili jsme pro vás na Rohlíku širokou nabídku dětských pokrmů značky HiPP za dlouhodobě zvýhodněné ceny.

divider

Německá pekárna a cukrárna

 
divider

Na německou drogerii nedáme dopustit

Mýt nádobí, uklízet dům a přitom šetřit životní prostředí? Vyzkoušejte německou drogerii značky Frosch, která myslí nejen na čistotu, ale i na přírodu.

divider

To nejlepší z německých piv a vín

 
divider

I v Čechách máme kvalitní potraviny

 

V Rohlíku myslíme na prvotřídní kvalitu i u našich tuzemských výrobků. V našem sortimentu najdete špičkové produkty jak od tradičních českých značek,

tak i lokálních výrobců a farmářů.

 

Jsou německé potraviny kvalitnější? Posuďte sami!

 

Protože jsme vám chtěli vyjít vstříc, vyhledali jsme dodavatele, kteří nám zaručili stejné složení i kvalitu produktů jako na německém trhu. Mezi německými potravinami na Rohlíku tak nechybí kvalitní německé jogurty, sýry a mléčné výrobky, uzeniny, dětské přesnídávky nebo drogerie. 

 

Na druhou stranu to neznamená, že bychom v Rohlíku přestali podporovat kvalitní české výrobky od českých farmářů, zemědělců a lokálních dodavatelů. Na Rohlíku pořád najdete široký sortiment potravin českého původu, které jsou kvalitou srovnatelné s německými protějšky!

 

Více na našem blogu ZDE!