Osvěžující grilování

CSSS. Slyšíte, jak si lebedí ty dobrůtky na grilu? Jenže než se pořádně propečou ze všech stran, zabere to nějaký ten čas. Tak jak si zkrátit čekání na hostinu a zahnat kručení v břiše? Můžete buď koukat, kde co lítá anebo se trochu osvěžit. My volíme druhou možnost! Tak se trochu posilněte, máme pro vás nálož plnou osvěžujících pomocníků. 

divider

Bez pití ani ránu

 

Venku teplo, tak je potřeba dát tělu nějaké ty tekutiny. A když už se griluje, tak by to chtělo možná i něco, co má trochu grády, co říkáte? 

 

divider

Řízněte do toho!

 

Anebo ne… Ať už rádi hledáte nové chutě a zkoušíte ovocné nealkopivo říznuté poctivým ležákem, nebo máte rádi každé pivo zvlášť, Bernard vás prostě nezklame. Tak co, říznete ho?

divider

Hříšný to čin, nedat si gin

Dáme! A ne jen tak ledajaký. Roku je prémiový japonský řemeslný gin, pocházející ze světoznámého destilatérského domu Suntory v Osace. Roku v japonštině znamená šest a právě proto je základem pro tuto láhev šestice japonských surovin. Za jaro listy a květy sakury, za léto čajové lístky sencha a gyokuro, za podzim japonský pepř Sansho a za zimu yuzu. 

 
divider

Božsky chutnající limonády BOHEMSCA

 

Osvěžte se českými BIO limonádami BOHEMSCA, které nabízí oblíbené příchutě s twistem bylinek či koření. Vyzkoušejte třeba jedinečnou malinu s mátou, citron se zázvorem nebo bezový květ s meduňkou. Jemně slazené třtinovým cukrem, s kapkou ovoce a příjemnými bublinkami. Jsou samozřejmě bez umělých sladidel, konzervantů, barvit či aromat.

divider

Tak tohle si slíznete

Osvěžení pro rodiče bychom tu měli dost… Ale co děti? Ty si na nějaké to alkoholové opojení ještě musí pár let počkat. Tak je trochu zchlaďte zmrzlinami od Algidy nebo legendárním Míšou, ať u stolu nesedí s prázdnou! 

 
divider

Houdiny u grilu

 

Grilování je magie, která vás nikdy nepřestane bavit. Můžete si hrát s propečeností a typy masa nebo výběrem ingrediencí, omáček a koření. Trochu vás na to čarování vybavíme, souhlasíte?

divider

Ani jídlo nebude na suchu

Ať už kousek flákoty nebo třeba grilovaný hermelín… Bez ohledu na to, co zrovna máte na grilu, všechno si zaslouží obléknout nějaký ten dresing-code. Tak přizvěte sympaťáky od Heinzu, ať vám ta grilovačka šmakuje ještě o něco víc! Barbecue, hořčice nebo klasika kečup? To už necháme na vás. 

 
divider

Omáček není nikdy dost

 

Ukrojit, namočit, do pusy. A tak pořád dokola, než všechno sníte. Abyste však měli ty ugrilované dobroty do čeho namáčet, bude to chtít omáčky! Tak co třeba ty od Hellmann's. Tak jakou si dáte? Tatarku, kečup, BBQ nebo trochu neobvyklejší avokádovou? 

divider

MASO NA GRILOVÁNÍ

divider

RYBY

cca 300 g
Cena dle dodané hmotnosti
Více info
cca
 179,97 Kč
599,90 Kč/kg
divider

SÝRY