Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Ekologický nákup ve vratných obalech

Ekologický nákup ve vratných obalech
Řekněme to bez obalu: naše planeta dostává zabrat. A jelikož nechceme přispívat k dalšímu zhoršování a zahlcování odpady, spouštíme na Rohlíku bezobalové nakupování. Za tímto účelem jsme uzavřeli spolupráci s dodavateli, kteří to s ochranou planety a udržitelným životním stylem myslí vážně. Nově si tedy můžete objednat kvalitní mléčné výrobky, trvanlivé potraviny a drogerii z ekologické produkce, které nejsou zbytečně zabaleny v jednorázových obalech. Každá nádoba je totiž vratná, a po důkladném vymytí ve speciálních prostorech je znovu naplněna a vrácena do oběhu. Nic nepřebývá, nic se nevyhazuje.

Jak nakoupím bez odpadu?

 

Mléčné produkty

Za každou nádobu zaplatíte zálohu 5 Kč, kterou dostanete zpět po navrácení vymyté nádoby kurýrovi. Dodavatel sklenici znovu vymyje, naplní a vrátí do oběhu.

Trvanlivé produkty

Za každou nádobu zaplatíte zálohu 10 Kč, kterou dostanete zpět po navrácení vymyté nádoby kurýrovi. Dodavatel láhev znovu vymyje, naplní a vrátí do oběhu.

Drogerie

Za každou nádobu zaplatíte zálohu 20 Kč, kterou dostanete zpět po navrácení vymyté nádoby kurýrovi. Dodavatel ji znovu vymyje, naplní a vrátí do oběhu.

Jídlo pro psy

DĚKUJEME!

 

S kým nádoby plníme?

 

Vratné lahve

Budoucnost na živé planetě. To byla základní myšlenka, kolem které se sešlo několik nadšenců do šetrného způsobu života a založilo Vratné lahve. Jejich filosofií zůstává redukce jednorázových plastů, udržitelný životní styl a směřování k ekologicky pojaté budoucnosti. Tomu odpovídá i zaměření na kvalitní potraviny v BIO kvalitě a certifikovaná balírna potravin. Všechno stylově a ve vlastních lahvích.

Probio

Průkopníci ekologického hospodářství a první český výrobce kvalitních biopotravin. Původně malá firma, založená v divokých devadesátkách se postupně rozrostla do tří mlýnů a dvou farem. Jejich specializací je voňavá biomouka a znovuobjevení špaldy.

 
 

Bemagro


Respekt ke zvířatům, lidem a planetě? Přesně s tímhle přístupem začínalo ekologické hospodářství Bemagro. Naplňují ho šetrným pěstováním zeleniny, chovem mléčného skotu na volných pastvách a péčí o krajinu obnovou přirozených přírodních ploch.

Tierra Verde

 

Vždy máme alternativu! To je hlavní heslo firmy Tierra Verde, která se zabývá produkcí a dodáváním ekologické drogerie. Tato filosofie se propisuje do objevování šetrných čisticích prostředků, prášků ale i předmětů denní potřeby. Vše ve znovu použitelných či recyklovatelných obalech.

 

Jste se službou spokojeni?

Chybí vám v nabídce nějaký produkt? Můžeme cokoliv zlepšit? Řekněte nám to bez obalu! Snažíme se službu neustále vylepšovat a váš názor je pro nás tím nejdůležitějším.